Vítejte » Horoskop » 3 znamení zvěrokruhu budou mít do konce týdne finanční problémy: dojdou jim peníze.

3 znamení zvěrokruhu budou mít do konce týdne finanční problémy: dojdou jim peníze.

Nadcházející dny nebudou pro tato tři znamení zvěrokruhu finančně výhodné. Zdá se, že hvězdy nejsou naladěny na tyto jedince, které čekají těžké dny. Jejich obavy se mohou naplnit, aniž by využili štědrosti současného astrálního cyklu, konkrétně konjunkce Venuše a Jupitera v Beranu. Budou se muset vyhýbat riziku, aby se pokusili postavit na vlastní nohy.

Špatnou zprávou je, že je zjevně na čase upustit od projektů, které se možná nepohnou ani o píď. Budete si muset dát lepší předsevzetí, abyste lépe hospodařili se svým rozpočtem. Kterých tří znamení zvěrokruhu se tento stav týká?

Tři znamení zvěrokruhu budou mít do konce týdne nedostatek peněz. Budou mít naprostý nedostatek peněz.

Beran

Jejich laskavost je může přijít draho. Zástupci znamení Berana by se mohli ocitnout bez peněz, protože jsou příliš štědří nebo snad příliš důvěřiví! Rodina a přátelé mohou přispět k jejich zkáze tím, že jim budou příliš ochotně pomáhat. Pokud je tento nával štědrosti nanejvýš úctyhodný, je moudřejší zdržet se dávání peněz každému, kdo o ně požádá. A to je rada, která platí za jakéhokoli stavu, i když jsou planety nakloněny jejich přízni.

Nejdůležitějším způsobem myšlení, který byste si měli osvojit před koncem tohoto týdne, je myslet především na sebe, jinak sklidíte následky… když už ne peníze. Vždy mějte na paměti, že pokud takový postoj bude pokračovat, pak by se klidně mohli zařadit mezi znamení zvěrokruhu, která skončí v chudobě.

Budete si muset obzvlášť pečlivě hlídat své finance a přikládat hodnotu každému malému euru. Říkáte si chiche? No, přežít přece není na škodu!

Někteří Berani sice hledají uznání, ale bohužel mohou podlehnout nutkání rozdávat peníze, i když na to nemají. Pokud se tak stane, dotyčný je ve skutečnosti nepotřebuje…!

Mezi jejich přáteli může být ve vzduchu cítit nepoctivost, která bude zneužívat jejich štědrosti. Nyní je tedy čas postarat se o tuto charitu a myslet na sebe. Dobrou zprávou je, že to všechno je jen špatná náplast, protože v příštích dnech se na ně může usmát finanční štěstí. Je nejvyšší čas! …

Panny

Koncem týdne si budou muset Panny dávat pozor na své zdraví. Rozhodně není vhodná doba na to, abyste se zanedbávali a zaplatili za to dvojnásobnou cenu. Měli byste se co nejvíce vyhýbat jak nemoci, tak neštěstí! V takovém případě je lepší při sebemenší pochybnosti urychleně navštívit lékaře. Pokud vidí, že s jejich tělem není něco v pořádku, to poslední, co by měli dělat, je váhat. Je optimistické nechat své protilátky pracovat, ale riziko si pravděpodobně nemohou dovolit.

Paradoxně je lepší utratit peníze za dobré zdravotní rady, než později litovat, že neudělali rychlou prohlídku u lékaře.

Střelci

Touha rozmazlovat se je legitimní, ale pozor, abyste to nepřehnali! Naši přátelé Střelci pravděpodobně podlehnou nutkání utratit značné částky za nepříliš užitečné nebo dokonce jalové pořízení. Tato touha po okamžitých požitcích je pravděpodobně jedním z důvodů, proč by se tento týden mohli ocitnout bez peněz. Dobré malé období sucha, které bude předcházet bohatšímu období.
Prozatím je však zejména v tomto týdnu důležité zdržet se prohledávání obchodů a držet se toho nejnutnějšího. Nepodlehnout tomuto téměř nezkrotnému nutkání ochrání své úspory a pomůže jim přežít týden bez větších potíží.

Stejně tak je důležité být obezřetný, protože Střelci mohou přijít o něco, co je jim drahé, pokud se nebudou mít na pozoru. Ostražitost je proto na denním pořádku.

Pokud uvažují o stěhování do vzdálené země, není bohužel třeba dodávat, že je to v tuto chvíli špatný nápad. V každém případě by měli být trpěliví, protože dobré časy brzy přijdou.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.