Vítejte » Horoskop » 3 znamení zvěrokruhu potkají letos na jaře pravou lásku: začíná velké období romantiky

3 znamení zvěrokruhu potkají letos na jaře pravou lásku: začíná velké období romantiky

Po hektickém zimním období se zdá, že přicházející jaro je barevnější a klidnější. Pro některá znamení zvěrokruhu bude příslibem nového začátku, protože následující tři měsíce jsou ve znamení lásky. Hvězdy jim udělají radost, odhalí jim spřízněnou duši a naplní je hřejivými překvapeními. Díky novoluní a Slunci ve znamení Berana se jaro rozběhne skvěle a pravděpodobně bude příslibem nového začátku v oblasti romantiky.

Jaro roku 2023 bude pro tato tři znamení zvěrokruhu dobrým znamením, protože se jim rozbuší srdce. Přijde na řadu jejich radost ze spokojeného milostného života a radost z malých zázraků. Brzy si budou moci užívat zvláštní pocit pohody, který pramení ze zamilovanosti. Možná se někteří z těchto šťastlivců dokonce opijí natolik, že si budou plést lásku se sexem! Ale to je v pořádku, pokud jsou v té době v souladu se svými pocity. Třešnička na dortu? V měsíci březnu není hlášena žádná retrográdní planeta. Můžeme věřit a doufat, že všechno dobře dopadne! Pojďme bez dalších řečí objevit znamení, která budou letošní jaro prožívat s úsměvem na tváři.

Tři znamení zvěrokruhu, která letos na jaře najdou pravou lásku

Váhy

Začněme „strážci“ zvěrokruhu, Váhami. Tito hledači harmonie najdou své štěstí a čekají je tři velmi zvláštní měsíce. Jaro je pro ně zabarveno do růžova, a patří tak mezi nejšťastnější znamení zvěrokruhu, pokud jde o lásku. A nejen to! Říká se, že celý jejich rok 2023 bude v mnoha ohledech báječný.

Bude to období, kdy si budou moci dát do pořádku svůj život i mysl. Po překonání chaosu minulých období budou konečně připraveni začít novou kapitolu naplněnou plností, lehkostí a radostí. Konečně se přenesou přes to, co je dosud trápilo, nechají minulost za sebou a budou se připravovat na to, aby ocenili a s otevřenou náručí přivítali události, které přijdou. Po uzdravení duše je velká šance, že ve svých vztazích naleznou soudržnost!

Vesmír pro ně má připravenou vášeň, opravdovou lásku a smyslnost. A proč ne, buďme blázni, vrcholné štěstí. To by nebylo tak překvapivé! A přestože se zdá, že podmínky jsou pro příkladné období příhodné, Váhy přesto vynaloží maximální úsilí. Najdou jedinečný způsob, jak sublimovat svůj život, postarat se o sebe a podle výsledku se ukázat k dispozici druhému. K radosti osoby, která se chystá rozbušit jejich srdce!
Nenechají se zastrašit těmito příjemnými vibracemi a budou vědět, jak dát svou lásku této osobě, která se chystá obrátit jejich svět vzhůru nohama. Může to být dobrodružství na celý život… Najdou konečně ten pravý protějšek? Doufáme, že pro ně ano!

Střelci

Pro Střelce je čas připravit se na pozoruhodné jarní období plné krásy a romantiky. Zdá se, že hvězdy se spikly, aby jim nabídly srdci lahodící překvapení. Pokud někdy nastal čas na změnu v jejich citovém životě, pak je to teď, nebo nikdy. Aby si mohli vychutnat vše, co jim přijde do cesty.

I když na lásku čekali dlouho, uvědomí si, že se jim trpělivost konečně vyplatila, a to důstojně. Láska bude ohnivá a bude je nutit přenášet hory. Pokud je však ve vzduchu tolik štěstí, je to proto, že budou pracovat také sami na sobě a dostanou se do nejlepší verze sebe sama, než potkají svou spřízněnou duši. Výsledkem bude příběh, který bude vypadat jako pohádka!
Můžeme jim jen poradit, aby otevřeli svá srdce a s klidem se připravili na setkání se svou druhou polovičkou. Nemá však smysl se v tuto chvíli příliš vzrušovat, protože nejdůležitější bude, aby se druhému člověku autenticky otevřeli. Není třeba se bát okamžiků zranitelnosti, protože jsou součástí hry! Zvlášť když jde o toho pravého člověka.

Ryby

Představitelé Ryb mají mnoho důvodů ke štěstí, když se události v jejich životě začnou přizpůsobovat jejich přáním. Něco krásného je na spadnutí, zatímco vesmír je po celé jarní období na jejich straně. A nejlepší na tom je, že se to netýká jen jejich milostného života! Z této krásné energie budou pravděpodobně těžit všechny oblasti jejich života. Tato láska vesmíru k nim nemusí být jen dílem štěstěny a může být nádherným důsledkem jejich vlastních zásluh. Možná v minulosti udělali něco výjimečného, aby se jim dostalo takové hvězdné náruče?

Zdá se, že letos na jaře se nic nezkazí. Po následující tři měsíce budou mít zodiakální snílci téměř plné srdce radosti. S radostí na tváři přivítají někoho, kdo je šitý na míru jejich citlivé povaze! Tato osoba bude mít jediné přání, aby je učinila šťastnými.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.