Vítejte » Astrologie: kolo štěstí se otáčí ve prospěch těchto 3 znamení

Astrologie: kolo štěstí se otáčí ve prospěch těchto 3 znamení

V příštích dnech budou mít tři znamení zvěrokruhu mnohem více štěstí. Nyní je čas ho co nejlépe využít!

Štěstí je cyklické. To platí zejména v astrologii. Pohyby planet a hvězd vytvářejí příležitosti pro různá znamení postupně. Ne na všechny domy zvěrokruhu působí stejné vlivy ve stejnou dobu. Navíc vrozené vlastnosti každého z nich podmíní způsob, jakým se účinky mohou kumulovat nebo být protichůdné. Za druhé je to také otázka volby. Můžeme si myslet, že někteří lidé mají více štěstí než jiní, ale nemusí to být tak samozřejmé. S hvězdami je to často podobné, jsou nám nabízeny příležitosti, které můžeme svobodně využít, nebo ne. Přiznejme si, že někdy se zdá, že je škoda toho nevyužít. Existují příležitosti, které se v dohledné době znovu nenaskytnou. Mohli bychom je tedy využít naplno! V příštích dnech by tak měla učinit zejména tři znamení.

Tohle je vaše šance!

„Štěstí přeje odvážným“, slýcháme obvykle. Co se týče odvahy, je Lev dobře vybaven. Toto ohnivé letní znamení ví, že se může spolehnout na svou auru a vyzkoušet věci, na které by si ostatní nikdy netroufli. V těchto dnech jim hvězdy nadělují extra dávku štěstí tím, že jim do cesty házejí velmi zajímavá překvapení. Vždycky jsou tu navzdory tlaku a stresu, Leoši znovu a znovu dokazují, že se na ně lze spolehnout i při plnění obtížných úkolů. Začínají se rýsovat nové projekty a Lev v nich může hrát velmi důležitou roli. To by mohlo znamenat nejen dobré finanční vyhlídky, ale také zajímavé rozmanité úkoly. Lidé narození ve znamení Panny se budou moci spolehnout také na astrální konfigurace, které posílí jejich kapitál štěstí. Pohyby Marsu a Jupitera dodávají tomuto znamení železnou vůli.

Štěstí umožní Pannám pokročit v profesní kariéře, ale také v osobním životě. Navzdory odrazování ze strany některých odpůrců se Panny budou moci spolehnout na své šťastné hvězdy a bystrý smysl pro organizaci. To by ji mělo vést k otevření nových dveří a pochybovače nechat na holičkách. Co se týče citů, setkání budou probíhat přirozeně. Panny vás budou svádět svou uklidňující stránkou. To by mohl být začátek něčeho… Konečně i Kozoroh by se měl brzy dočkat toho, že se kolo štěstí otočí v jeho prospěch. Pro lidi tohoto znamení to konečně přinese uzavření bolestného příběhu, jehož truchlení ještě nebylo ukončeno. I když to nebude lehké období, umožní vám to vykročit novým směrem a stoprocentně se mu oddat.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.