Vítejte » Horoskop » Astrologie: těchto 5 znamení je největšími zrádci zvěrokruhu

Astrologie: těchto 5 znamení je největšími zrádci zvěrokruhu

Upřímnost a otevřenost nejsou dány každému… objevte 5 nejzrádnějších znamení zvěrokruhu.

Některá znamení zvěrokruhu se neštítí zradit své blízké, aby dosáhla svých cílů.

Co kdyby nás astrologie dokázala poučit o osobnosti a vlastnostech každého člověka? Zatímco některá znamení zvěrokruhu jsou odhodlaná, ctižádostivá, čestná nebo upřímná, jiná mají pověst podvodníků, nešiků nebo pokrytců. To je případ 5 znamení zvěrokruhu, která mají pověst největších zrádců. Pozor, není pochyb o tom, že jsou také plná dobrých vlastností. Je však pravda, že jejich povahové rysy jsou často synonymem nespolehlivosti, upřímnosti a čestnosti. Většina z nich udělá cokoli, aby dosáhla svých cílů, i kdyby to mělo znamenat zradu jejich blízkých.

To platí zejména pro Blížence. Toto astrologické znamení je často vnímáno jako prolhané a manipulativní a má velké potíže s dlouhodobým dodržováním slibů. Jsou trochu sobečtí a neváhají upřednostnit své vlastní potřeby před potřebami druhých. Lži a manipulace jsou často jejich heslem, aby dosáhli toho, co chtějí. Stejně jako rodilí Raci. Nenechte se mýlit, navzdory své velké citlivosti dokáže zradit i své blízké. Ale pozor, všechno je to v dobré zábavě. Jeho zrada totiž často pramení z jeho velmi roztržité stránky. Tak co, je vám odpuštěno? To však zdaleka neplatí pro Štíra, který stejně jako Blíženci neváhá použít manipulaci. U nich účel vždycky světí prostředky!

Pozor na Váhy a Ryby!

Váhy jsou často velmi společenské. Proto bude mít toto znamení zvěrokruhu tendenci zrazovat lidi ve svém okolí. Jejich cílem? Nikoho nezklamat a získat si náklonnost všech. Ale pozor: tím, že se zaváže každému, nebude schopna ve skutečnosti uspokojit nikoho. To je riziko přílišné dostupnosti: nedodržet všechny své sliby. Pokud jde o Ryby, dejte si pozor na spící psy. Toto velmi citlivé, ale také velmi inteligentní astrologické znamení udělá vše pro to, aby dodrželo závazky, které mu leží na srdci, aniž by nutně myslelo na city svých blízkých. Dávejte si proto pozor na lidi, kteří se zdají být milí, protože nejsou vždy takoví, jak se zdají…

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.