Vítejte » Astrology » Čekají nás turbulentní časy: 2 znamení zvěrokruhu uvidí svůj vztah v ohrožení

Čekají nás turbulentní časy: 2 znamení zvěrokruhu uvidí svůj vztah v ohrožení

Bojíte se o budoucnost vašeho vztahu? Turbulentní časy, které nás čekají, by mohly být známkou potíží pro dvě znamení zvěrokruhu. Zjistěte, která dvě znamení budou v ohrožení a jak se s turbulencí vyrovnat. Připravte se na akci a připravte se na vše, co vás v této astrologické předpovědi čeká.

Jak se vesmírná energie posouvá a vyrovnává mezi dvěma znameními zvěrokruhu, je pravděpodobné, že ti, kteří patří do těchto znamení, zažijí ve svých osobních vztazích bouřlivé období.

Se současnou astrální konfigurací si jednotlivci musí být vědomi potenciálního narušení, které je před nimi.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové se v této sezóně mají ve svých osobních vztazích na co těšit. Mohou však také zažít určité turbulence.

To může přijít ve formě sporů nebo neshod s významnou osobou.

Může také přijít ve formě potíží se seznamováním s novými lidmi nebo udržováním stávajících vztahů.

Pro ty, kdo jsou v oddaných vztazích, je důležité být k sobě upřímní a otevření a dát si čas na sebereflexi.

Kromě toho by se Kozorohové měli ujistit, že se starají o své vlastní potřeby, než se pokusí uspokojit potřeby ostatních.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se mají v této sezóně na co těšit, pokud jde o jejich osobní vztahy. Měli by si však také uvědomit, že mohou vzniknout určité turbulence.

To se může projevit v podobě potíží se spojením s těmi nejbližšími. Mohlo by to také přijít ve formě potíží s hledáním někoho nového nebo udržováním stávajícího vztahu.

Pro Panny je důležité, aby byly upřímné a otevřené k těm nejbližším a udělaly si čas i pro sebe.

Kromě toho by si Panny měly pamatovat, že se nejprve musí zaměřit na své vlastní potřeby, než uspokojí potřeby ostatních.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Náramky KiMu🕊 (@naramky_kimu)

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.