Aktuality Cestování Společnost

Festival soběstačnosti – vše o trvale udržitelném životním stylu na jednom místě. Pozvánka

Zajímáte se o trvale udržitelný způsob života? Chtěli byste omezit množství odpadu v domácnosti, naučit se fermentovat potraviny, šít, zdravě a ekologicky jíst nebo si jen tak odpočinout, setkat se s novými lidmi, kterým je soběstačný způsob života vlastní, zacvičit si jógu či se projít po žhavých uhlících? A tohle všechno na jednom místě? Pak vyrazte na fetival Soběsta(te)čnosti na Sklenářku.

Festival soběsta(te)čnosti

Festival soběstat(te)čnosti  je několikadenní setkání lidí, kteří cítí zodpovědnost za stav životního prostředí i chtějí žít tak, aby  svým způsobem života co nejméně zatěžovali přírodu a byli do co největší míry soběstační. O svoje poznatky a zkušenosti se podělí řada těch, pro které je trvalá udržitelnost dlouhodobě přirozenou součástí života. Dozvíte se o permakulturním pěstování, přírodním stavitelství, zero waste, domácí výrobě všeho možného, zdravém stravování, ale i o tom, jak využívat obnovitelné zdroje energie, jak funguje  lokální cirkulární ekonomika nebo jak se žije v komunitě.

Sklenářka

Centru meditace a přírodního učení Sklenářka se nachází uprostřed lesů v povodí Tiché a Divoké Orlice a funguje již 7 let jako prostor pro osobní rozvoj, spirituální praxi a učení a také pro odpočinek. Obyvatelé Sklenářky žijí v souladu s trvalou udržitelnost přírodních zdrojů, řídí se rytmy přírody a snaží se opustit konzumní způsob života a myšlení.

Kdy, kde, co

Kde: Sklenářka – centrum meditace a přírodního učení, Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí, 51741

Kdy: 20. – 26. července 2020

Vstupenky: Místo na festivalu je možné rezervovat zde.

Cena: 200 Kč/den (bez stravy a ubytování)

Ubytování: Ubytovat se můžete ve vile Sklenářka nebo ve vlastním stanu.

foto: Sklenářka

Sdílejte článek:

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Zavřít reklamu