Vítejte » Zprávy » IQ test: Jakou cestou se musí vydat hladová opička, aby se dostala k banánům? Pomozte mu!

IQ test: Jakou cestou se musí vydat hladová opička, aby se dostala k banánům? Pomozte mu!

V této vizuální hádance vás vyzveme, abyste si otestovali své pozorovací schopnosti.

Máte rádi bludiště? Pokud nemáte správnou metodu a dobrý postřeh, mohou být tyto dlouhé, propletené cesty opravdovým oříškem. Dnešní mozková úloha je sama o sobě labyrintem vysoké úrovně, který je třeba vyřešit v časovém limitu.

Myslíte si, že na tento IQ test máte? Dokažte to právě teď!

Vizuální test: „Která ze dvou cest dovede opici k jejím banánům?

Znáte hru „Najdi cestu“? Právě tu dnes hrajeme. Chcete-li v tomto novém vizuálním testu zvítězit, doporučujeme vám zůstat co nejvíce soustředění, protože stačí jediné vyrušení a budete muset začít znovu. A vaším prvním nepřítelem je čas. Myslíte si, že to zvládnete?

Na fotografii níže vidíte malou ceduli, která přemýšlí, jak se nakrmit 4 lákavými banány. Čeká na vaši pomoc. Pak máte 15 sekund na to, abyste ho navedli. Buďte opatrní, musíte hrát sólo a nepodvádět. Pokud tak učiníte, výsledek se nepočítá.

© Udrzitelnyzivot

Pochopili jste pokyny? Pak je čas vzít stopky a začít: je to na vás!

Vizuální test: správná odpověď

3, 2, 1. To je vše, vašich 15 sekund vypršelo. Vyřešili jste dnešní vizuální hádanku? Pokud si myslíte, že ano, porovnejte svou odpověď s řešením níže. Pokud ne, vždy se můžete podívat na odpověď.

Řešení

Jediná cesta, kterou se může značka vydat, aby snědla banány, je cesta 2. Jak vidíte na následujícím obrázku, k vyřešení vizuální hádanky stačilo jít touto krátkou cestou.

© Udrzitelnyzivot

Pokud byla vaše odpověď správná, znamená to, že se můžete pochlubit vynikajícím pozorovacím smyslem a dobrou ostrostí zraku. Toto bludiště mohlo skutečně zmást váš zrak. To je případ mnoha kandidátů.

Pokud patříte k těm, kteří dnešní test postřehu nevyřešili, nevadí. Tuto zrakovou hru můžete považovat za trénink, který rozvíjí vaše analytické a pozorovací schopnosti.

A pokud chcete víc, můžete si na našich webových stránkách vybrat novou výzvu. Nezapomeňte, že tyto IQ testy vám pomohou zlepšit vaše mozkové schopnosti. Trénujte a bavte se ve svém volném čase.

Neváhejte vyzvat své přátele, kolegy a rodinu, aby si také změřili úroveň svého postřehu, analýzy a soustředění!

mm
O autorze, Daniel
S Udrzitelnyzivot se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.