Vítejte » Actualités » IQ test: Jste vynalézavý člověk? Projděte následujícím testem, abyste to zjistili!

IQ test: Jste vynalézavý člověk? Projděte následujícím testem, abyste to zjistili!

Vyřešte tuto logickou hádanku a otestujte své mozkové schopnosti.

IQ testy jsou ideální pro zbystření vaší mysli zábavnou a zábavnou formou. U mladých i starých mohou tyto mozkové problémy stimulovat vaši schopnost uvažování a posílit váš vhled. Vaší dnešní výzvou je matematická hádanka. Troufáte si na to?

Vizuální test: „Jaké je chybějící číslo v tabulce?“ »

V každém IQ testu si musíte udělat čas na pozorné přečtení pokynů a údajů, abyste se nenechali vést svými impulsy. Abychom vám pomohli, vždy začněte tím, že si věnujte několik sekund, abyste lépe připravili svou mysl a soustředili se. Níže máte tabulku složenou z 9 políček s čísly, kromě jednoho. Máte 25 sekund na to, abyste se pokusili zjistit, jakou logiku musíte dodržovat, abyste toto číslo identifikovali.

© Udrzitelnyzivot

Jste připraveni? Takže je to na vás!

IQ test: správná odpověď

Matematicko-logické hádanky, jako je ta, která se dnes nabízí, vám umožní změřit své znalosti a dovednosti v numerických dovednostech. Tak co, zvládli jste předchozí IQ test? Porovnejte svou odpověď s níže uvedeným řešením.

Řešení

Chybějící číslo v tomto posledním poli je 40. Našli jste ho? Pokud ano, znamená to, že vy a čísla jste jedno. Váš smysl pro uvažování je neporušený. Je to perfektní ! Pokud jste to nenašli, zde je logika, kterou jste se museli řídit: sečtěte a vynásobte čísla vodorovně tak, aby: (A + B) x (A – B) = C. Prvním řádkem tedy získáte: (8 + 2) x (8 – 2) = 60. Ve druhém řádku máte: (6 + 4) x (6 – 4) = 20. Nakonec v posledním řádku najdete: (7 + 3) x (7 – 3) = 40.

© Udrzitelnyzivot

 

Myslíte si, že byste tuto logiku mohli najít více času nebo ne? Pokud ano, znamená to, že musíte nejprve zapracovat na rychlosti myšlení. K tomu si zvykněte řešit testy a hádanky s časovými limity. Snáze tak stimulujete rychlost své mysli. Pokud ne, musíte rozvíjet svou logiku a uvažování. Stejně tak častěji procvičujte řešení postřehových a logických testů. Můžete navštívit naše stránky a objevit celý seznam výzev a mozkových testů, které jsou ideální pro zlepšení vašich dovedností. Nechcete už hrát sólo? Neváhejte povzbudit své přátele a členy rodiny, aby se s vámi bavili. Začněte tím, že se s nimi podělíte o výše uvedený IQ test!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.