Vítejte » Zprávy » IQ test: Pokud jste geniální bludišťák, vyřešte tento hlavolam za méně než 15 sekund.

IQ test: Pokud jste geniální bludišťák, vyřešte tento hlavolam za méně než 15 sekund.

Otestujte své mozkové závity: splňte vizuální úkol dne za pouhých 15 sekund!

Hledáte test na přemýšlení, který byste si mohli vyzkoušet sami nebo ve skupině? Pak je tento IQ test určen právě pro vás. Je vhodný pro děti i dospělé. Jde v něm o nalezení jediné cesty, která vede k určitému cíli.

Kromě zábavy bude tato vizuální hádanka stimulovat váš postřeh a rychlost při řešení hlavolamu. A pokud zapojíte i své děti, je to nejlepší způsob, jak podpořit rozvoj jejich mozku.

© Udrzitelnyzivot

Vizuální test: „Která cesta dovede psa k jídlu?

Jste připraveni vyřešit tuto vizuální hádanku? Nezapomeňte, že je třeba překonat časový limit.

Zdá se, že někdo nebo nějaký soupeř přemístil tomuto pejskovi jídlo. Sleduje stopu, kterou po sobě zanechaly zbytky kostí, ale sám se z ní nemůže dostat. Můžete mu pomoci?

Pak máte 15 sekund a ne více na to, abyste tomuto pejskovi ukázali, kudy má jít, aby našel své jídlo. Následujících 15 vteřin musíte být nerušeni, abyste mohli pozorovat a sledovat cesty dostatečně rychle, abyste to stihli. Nyní je řada na vás!

Vizuální test: správná odpověď

Našli jste správnou cestu před uplynutím 15 sekund? Pokud ano, jak jste se k ní dostali? Gratulujeme, málokomu se to podařilo v tak krátkém čase. Jste vnímavý člověk s dobrými schopnostmi uvažování a analýzy.

Pokud jste dnešní vizuální test nezvládli, nevadí. Objevte řešení níže.

Řešení

Cesta k jídlu je trasa 2.

© Udrzitelnyzivot

Máte potíže s vyřešením této vizuální hádanky? S tímto novým trendem v online hrách můžete rozvíjet své myšlenkové schopnosti. Proč tedy nevyužít volný čas ke zlepšení kognitivních a vizuálních schopností a zároveň se pobavit? Zvláště když vám to pomůže při plnění každodenních úkolů.

Hledáte další výzvy? Přejděte na naše stránky a vyřešte mnoho nabízených IQ testů. Postupně uvidíte, jak se vaše dovednosti zlepšují.

A nezapomeňte tuto stránku sdílet se svými přáteli a rodinou, abyste zjistili, jak si s tímto bludištěm poradí oni!

mm
O autorze, Daniel
S Udrzitelnyzivot se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.