Vítejte » Brain teasers » IQ test: Pomůžete této myši najít cestu k sýru? Dokažte to teď!

IQ test: Pomůžete této myši najít cestu k sýru? Dokažte to teď!

Hry a vizuální hádanky jsou více než jen rozptýlení. Zatímco přemýšlíte o hře, ve vašem mozku se toho také hodně děje. Řešením těchto vizuálních hádanek stimulujete svůj mozek a posilujete svou mysl.

Jaký je lepší způsob, jak zůstat aktivní a zároveň se bavit. Denní test navíc dodá vašemu mozku vzpruhu. Na co ještě čekáte?

Vizuální test: „Která z těchto dvou cest dovede myš k sýru?

Pokud jste velmi dobří pozorovatelé, odpověď na tuto vizuální hádanku najdete. Pokud ne, vězte, že musíte rozvíjet svou pozornost a pozorovací schopnosti. Jste připraveni prokázat své schopnosti?

Pak je to skvělé! Pak máte 15 sekund na pozorování a analýzu následujícího obrázku. Je na něm myš na kole, která se chce dostat k sýru. Neví, kterou cestou se má vydat mezi dvěma proti sobě stojícími.

Je na vás, abyste mu pomohli vyhnout se tomu, že se po cestě ztratí. Podaří se vám ho z tohoto bludiště dostat včas?

© Udrzitelnyzivot

 

Spusťte stopky a hrajte 3, 2, 1!

Vizuální test: správná odpověď

Po uplynutí 15 vteřin můžete objevit řešení této vizuální hry níže a porovnat ho se svou odpovědí.

Řešení

Jak vidíte na následujícím obrázku, správná cesta, kterou se máte vydat, je číslo 2, a to po pravé straně na jedinou křižovatku. Uhodli jste tedy správnou odpověď?

© Udrzitelnyzivot

 

Pokud ano, tak výborně! Máte schopnost ovládat svůj zrak tak, abyste nepřehlédli nebo nezaměnili detaily. Pokud jste v testu neuspěli, je to v pořádku. Měli byste vědět, že zrakové testy tohoto druhu jsou vynikajícím způsobem, jak změřit a zlepšit své schopnosti, koncentraci a paměť.

Pokud tedy chcete rozvíjet svou rychlost myšlení a pozorovací smysl, pravidelně se účastněte IQ testů.

Naštěstí pro vás máme na našich stránkách celou řadu vizuálních her. Neváhejte se po nich porozhlédnout a absolvovat tam testy postřehu a zrakové ostrosti.

Myslíte si, že vaši přátelé nebo rodina budou schopni vyřešit dnešní test? Sdílejte s nimi tuto stránku a zjistěte to. Kdo ví, třeba právě ten váš čas bude nejlepší!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.