Vítejte » Zprávy » IQ test: Pouze pečlivým lidem se podaří zvonek lokalizovat za méně než 15 sekund.

IQ test: Pouze pečlivým lidem se podaří zvonek lokalizovat za méně než 15 sekund.

Pokud máte na všechno oči a jste důkladní, budete muset tuto vizuální hádanku vyřešit.

Věděli jste, že vizuální výzvy vám kromě toho, že vás rozptylují, umožňují pracovat na vaší vizuální diskriminaci a vaší pozornosti? Přijetím této zábavné vizuální výzvy otestujete svůj zrak a pomůžete tak zlepšit své zrakové a kognitivní schopnosti. Jsi připraven ? Objevte své poslání níže.

Vizuální test: „Najdete mezi klíči zvonek?“ »

V tomto vizuálním testu musíte rozlišit zvonek, který byl skrytý na následujícím obrázku. Není snadné ji vidět. Poté musíte použít svou pečlivost a zůstat soustředěný po celou dobu vizuální hry. Zejména proto, že máte pouze 15 sekund na to, abyste pozorně sledovali obraz, věnovali pozornost detailům a našli ten zvoneček.

© Udrzitelnyzivot

 

Nezapomeňte spustit časovač, abyste viděli svůj výkon. Buďte opatrní, není dovoleno podvádět s časovým limitem nebo získáním pomoci.

Na tobě !

Pozorovací test: správná odpověď

Zvonek, který jste museli najít, má zlatou barvu jako většina předmětů na obrázku, což zdvojnásobilo obtížnost této vizuální výzvy. Podařilo se vám ještě vyřešit tuto hádanku?

Pokud jste to zvládli, gratulujeme! To dokazuje, že jste opravdu puntičkář, který ví, jak si všímat toho nejmenšího detailu a rozlišovat tvary a barvy svýma očima rysa. Vaše rychlost myšlení je skvělá. Jen málokomu se podařilo zvonek najít pod 15 sekund.

Pokud jste neuspěli, není to moře k pití! Nebojte se, máte spoustu času na to, abyste zlepšili svou vizuální diskriminaci a stali se více pozornými k detailům. Musíte také zapracovat na rychlosti analýzy, abyste překonali přidělené časy. Pak potřebujete hodně cviku. Řešení tohoto vizuálního testu naleznete níže.

Řešení

Obrázek níže odhaluje přesné umístění malého zvonu. Je na pravé straně obrázku.

© Udrzitelnyzivot

 

Neváhejte tento pozorovací test sdílet se svými příbuznými a přáteli, aby si také mohli vyzkoušet své zrakové schopnosti.

Chcete si zážitek znovu vyzkoušet? Můžete navštívit naše stránky a najít IQ testy a vizuální testy všech úrovní, abyste se jednoduše pobavili, přijali jedinečné výzvy, otestovali své dovednosti nebo zlepšili své dovednosti.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.