Vítejte » Zprávy » IQ test: Vyřešte tento matematický úkol a vypadejte jako naprostý génius!

IQ test: Vyřešte tento matematický úkol a vypadejte jako naprostý génius!

Tato matematická výzva je navržena tak, aby prověřila vaše intelektuální schopnosti a zároveň vás pobavila.

Dnešní úkol prověří rychlost vašeho mozku a zároveň zhodnotí vaše myšlenkové schopnosti. Jedná se o zábavný test inteligence. K nalezení řešení musíte použít své logické a dedukční schopnosti.

Vyřešením této hádanky probudíte svého vnitřního génia.

Prezentace dnešní matematické výzvy

Dnešní hádankou je rovnice s modrými a fialovými sovami.

© Udrzitelnyzivot

 

V prvním řádku vidíte, že jedna fialová sova přidaná ke dvěma modrým sovám je 85.

Fialová sova odečtená od modré sovy je 35 a modrá sova vynásobená fialovou sovou je 200. Vaším úkolem je určit hodnotu jedné modré a jedné fialové sovy.
Tato matematická hádanka je poměrně jednoduchá. Proto máte na její vyřešení časový limit 10 sekund.

Tipy, které vám pomohou

Při řešení této hádanky byste měli zapomenout na papír, tužky a kalkulačky a používat pouze mozek. Tato úloha je navržena tak, aby prověřila vaši schopnost provádět mentální výpočty, ale také vaši intelektuální kapacitu.

Na pomoc si můžete vzít logiku a soustředění. Můžete to udělat tak, že se umístíte na klidné místo. Eliminujte všechny zdroje rozrušení a rozptýlení, které by vám mohly stát v cestě.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.