Vítejte » Zprávy » IQ test: Zvládnete vyrovnat rovnici přesunutím dvou zápalek? 2 % lidí to zvládnou za méně než 20 sekund. Dokážete to vy?

IQ test: Zvládnete vyrovnat rovnici přesunutím dvou zápalek? 2 % lidí to zvládnou za méně než 20 sekund. Dokážete to vy?

Často slýcháme o testech IQ a hádankách, ale slyšeli jste už o dnešní výzvě? Máme velmi jednoduchou výchozí rovnici: 41-2=4. Bohužel je tato rovnice chybná a naším úkolem je tuto chybu vyřešit za méně než 20 sekund.

Tento typ testu nebo výzvy je na sociálních sítích velmi oblíbený. Lidem se líbí, že si mohou otestovat svou inteligenci a schopnost řešit problémy. To může pomoci zlepšit matematické dovednosti a logické myšlení. Navíc lidem umožňuje být kreativní tím, že zkoušejí různá řešení, aby našli správnou odpověď.

© Udrzitelnyzivot

 

Ti, kteří se na dnešní výzvu necítí, si mohou vždy procvičit hledání podobných hádanek na internetu. Můžete také požádat své přátele nebo rodinu, aby vám zadali své vlastní hádanky nebo výzvy, abyste je mohli vyřešit společně.

Ať už je to jakkoli, není lepší způsob, jak zlepšit své kognitivní schopnosti a schopnosti řešit problémy, než se hádankami bavit! Jste tedy připraveni přijmout dnešní výzvu?

Dnešní výzva: Vyřešte rovnici

Dnešní hádanka prověří vaše schopnosti řešit hádanky. Abyste ji zvládli, musíte se pozorně dívat a soustředit se na hledání odpovědi. Neváhejte přemýšlet mimo rámec, abyste našli správnou odpověď.

Dnes vás vyzýváme k vyřešení rovnice se zápalkami. K tomu vám stačí přemístit pouze 2 zápalky. Tak co, jste připraveni na tuto výzvu?

K vyřešení hádanky potřebujeme být kreativní a přemýšlet mimo rámec. Pozorování a soustředění jsou základními nástroji úspěchu. Je důležité věnovat čas pozorování každého detailu a přemýšlet o možných řešeních.

Věnujte čas hledání inovativních asociací mezi figurkami a prvky hry a pečlivě zvažte každou možnost.

Čím více času věnujete soustředění na každý detail, tím větší máte šanci hádanku vyřešit. Klíčem k dosažení cíle je trpělivost a vytrvalost. Zhluboka se tedy nadechněte a přistupte k této výzvě s nadšením!

Najděte řešení do 20 sekund!

Pokud najdete řešení této výzvy do 20 sekund, budete mezi prvními, kdo ji vyřeší! Tato hádanka je velmi populární na sociálních sítích, včetně Twitteru, Facebooku a Instagramu. Níže jsme zveřejnili obrázek, který vám pomůže najít řešení.

© Udrzitelnyzivot

 

Budete dostatečně rychlí, abyste našli odpověď? Řešení je 11-2=9. Gratulujeme těm z vás, kteří najdou odpověď za méně než 20 sekund!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.