Vítejte » Horoskop » Která astrologická znamení zvěrokruhu nejvíce lžou?

Která astrologická znamení zvěrokruhu nejvíce lžou?

Ve zvěrokruhu jsou znamení, která mají vynikající pověst, a ta, která vás příliš nelákají k tomu, abyste je poznali. Pokud neexistují dobrá nebo špatná astrologická znamení, jedno z nich vyniká: zjistěte, které z nich je největší lhář.

V astrologii má každý z dvanácti znaků zvěrokruhu svůj vlastní charakter. Velké vlastnosti a malé nedostatky, které tvoří kouzlo všech z nich. Beran, Býk, Blíženec… mezi nimi někteří patří mezi největší lháře zvěrokruhu. To vše je samozřejmě třeba brát na lehkou váhu. Abyste skutečně poznali něčí osobnost, nezáleží jen na astrologickém znamení. Kritérií, která je třeba brát v úvahu, je celá řada, a proto je důležité zaměřit se na horoskop jako celek, a ne na jediný detail hvězdné mapy.

Které znamení zvěrokruhu je nejvíce manipulativní?

Má dvě osobnosti a právě to může mnohé vyvést z rovnováhy. Blíženci jsou astrologickým znamením s velmi specifickou povahou. Je známý svým řečnickým talentem a neváhá ho využít k tomu, aby obrátil situace ve svůj prospěch. Každou situaci postaví na hlavu, aby se dostali z problémů… a funguje to! Lichotivý, hravý a poněkud manipulativní, každá interakce pro něj musí mít nějaký účel. Ví, co chce, a je ochoten udělat cokoli, aby dosáhl uspokojení, i když to někdy znamená lhát. To ovšem nikdy nepřizná a raději řekne, že si „jen přikrášluje realitu“. Jeho jediným cílem je, aby se lidé kolem něj usmívali a aby atmosféra byla vřelá a uvolněná. Možná je to manipulátor a lhář, ale Blíženec má také tu skvělou vlastnost, že je jedním z nejspolečenskějších znamení zvěrokruhu. A to je stejně dobré jako cokoli jiného!

Toto astrologické znamení nelže, ale zamlčuje pravdu.

Po Blížencích přichází na řadu další vzdušné znamení. Váhy mají silné argumenty, nelžou, jen se vyhýbají odhalení určitých detailů. Je známá tím, že je dobrým posluchačem a zejména schopností zmírňovat napětí, je velmi diplomatická. To je však také to, co ji může připravit o život. Pokud někteří lidé souhlasí s tím, že Váhy jsou manipulativní znamení, krásná opáčí, že jen nechce nikomu ublížit. Je připravena udělat cokoli, aby se vyhnula konfliktu, bude zatajovat informace, aby nikomu neublížila, a raději se zaměří na pozitivní věci. Docela nedostatek, na který však dokáže rychle zapomenout tím, že hraje na svůj šarm. Takový malý rošťák!

Jaké je nejméně prolhané znamení zvěrokruhu?

Protože je užitečné zmínit i dobré stránky astrologických znamení, zde je nejupřímnější znamení zvěrokruhu. Pro něj lhaní nepřipadá v úvahu. Je tak upřímný, že je pro něj nemožné neříct, co si myslí, tak jak si to myslí. Jeho ohnivý temperament ho nutí ignorovat konvence. Řeč je samozřejmě o Beranovi. První znamení zvěrokruhu se nebojí chladu. Jako pravý vůdce se někdy dokonce ujímá vedení, což může jeho okolí někdy přivádět k šílenství. Má tendenci vědět všechno lépe než ostatní a neváhá za ně rozhodovat. Beran je nefiltrovaný, nevolí snadnou cestu a dává najevo vše, co má na srdci. I s rizikem, že své protějšky zraní.

Vodnář a Ryby jsou také znamení, která nelžou. Vodnář je příliš velký humanista a příliš lpí na svých blízkých na to, aby je dokázal zradit tím, že jim bude lhát. Naproti tomu Ryby navzdory své mlčenlivé a tajemné stránce zůstávají vůči svému okolí transparentní. To je jeden z důvodů, proč jsou jedním z nejvěrnějších znamení zvěrokruhu.

A co zbytek zvěrokruhu?

Ve skutečnosti neexistuje znamení, které by bylo záludnější než ostatní. Každý může začít měnit pravdu. Je to jako v lásce, pokud existují znamení, která jsou přelétavější než ostatní, i ta nejvěrnější mohou začít svého partnera klamat. Jediné, co je třeba vědět, je, že každý má své vlastní důvody.

Býk tedy může lhát, aby ochránil svůj klidný život. Je příliš pohodlný doma, a tak může tuto neřest využít k tomu, aby mohl zůstat v klidu doma a nikdo ho nerušil. Rak bude lhát, aby ochránil svou rodinu. Lev je upřímný, ale může hřešit, aby dosáhl svého. Panny nejsou typem, který by používal lži, na to jsou příliš poctivé. S výjimkou případů, kdy lžou sami sobě. Štír používá lži jen proto, aby se pomstil. Střelec nelže, je to prostě přehnané. Kozoroh se spokojí se skrýváním svých problémů, pravděpodobně ze studu. Jak vidíte, každý má své malé zvláštnosti a náklonnosti! Ale i díky tomu jste tak okouzlující.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.