Vítejte » Zprávy » Logický test: Vyzvěte své IQ a najděte kód za méně než 35 sekund!

Logický test: Vyzvěte své IQ a najděte kód za méně než 35 sekund!

Nová výzva je spuštěna! Dnes vám nabízíme řešení hádanky, která spočívá v nalezení 3místného kódu. Abyste toho dosáhli, budete muset analyzovat obrázek, který obsahuje 5 falešných kombinací, ale dává vodítka.

Testy logiky a myšlení jsou hry, které byly vždy oblíbené a jsou velmi oblíbené, protože stimulují naši mysl. Tyto hry jsou skvělým způsobem, jak stimulovat náš mozek a pomáhají nám zlepšit naši schopnost myslet a řešit problémy.

Kromě toho jsou výzvy obzvláště oblíbené na sociálních sítích, protože je snadné je sdílet a plnit.

Dnes je vaším úkolem najít kód! Budete překvapeni, jak rychle se vám podaří najít tu správnou kombinaci. Tak co, jste připraveni na tuto výzvu? Hodně štěstí !

© Udrzitelnyzivot

 

Pravidla, která je třeba dodržovat při řešení výzvy

Abyste ve výzvě uspěli, musíte pozorovat a soustředit se. Pravidla pro nalezení správného 3místného kódu jsou jednoduchá: po každé kombinaci 3 číslic se zobrazí barevné tečky.

  • Bílá tečka znamená, že jedna z číslic není přítomna.
  • žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není v pravém poli.
  • zelená tečka znamená, že jedno z čísel je ve správném poli.

Tímto způsobem lze eliminovat špatné kombinace a nalézt správný kód.
Tato výzva má však obtížnou úroveň, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Je tedy nutné pozorovat a soustředit se na nalezení správných kódů.

Pozornost ! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí a máte 35, abyste našli kód nebo dokončili výzvu. Věnujte pozornost a věnujte čas sledování rozložení teček, než se je pokusíte změnit!

Stručně řečeno, je nezbytné dobře trénovat svou logiku a mysl na řešení hádanek. To umožňuje vašemu mozku pracovat efektivněji s vyšší rychlostí a efektivitou. Díky své logické mysli získáte neuvěřitelné a překvapivé výsledky.

Také mozek je považován za sval a musí být trénován, aby zůstal ve formě. Stejně jako ostatní svaly v těle, i mozek potřebuje trénovat, aby se udržel v kondici a fungoval optimálně. Denní hádanky jsou skvělým způsobem, jak trénovat vaši logickou mysl, a jejich řešení je zábavné.

Objevte záhadný kód!

Odhalíme kód dne! Na přiloženém obrázku jsou vybarvena čísla tvořící kód. Pokuste se uhodnout kód za méně než 35 sekund a gratulujeme těm, kteří najdou odpověď včas!

© Udrzitelnyzivot

 

Odpověď je 205. Takže, jste připraveni na tuto výzvu? Pojďme !

Doporučujeme vám vyzvat své přátele a rodinu sdílením tohoto článku s nimi! Každý den trávíme spoustu času vytvářením zábavných her a rádi bychom tento článek sdíleli na sociálních sítích. Buďte tak laskaví, sdílejte to a přesvědčte své blízké, aby se zúčastnili!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.