Vítejte » Zprávy » Matematická hádanka: Překonejte své hranice s touto děsivou matematickou hádankou!

Matematická hádanka: Překonejte své hranice s touto děsivou matematickou hádankou!

Tato obrovská výzva prověří vaše matematické schopnosti a vynalézavost.

Dnešní úkol je ideální k tomu, abyste se zamysleli do hloubky a zároveň prověřili hranice své inteligence. Jedná se o matematickou hádanku, která je ideální pro prověření vašich řešitelských schopností a bystrosti.

Přijetím této výzvy zbystříte svou logickou mysl a zároveň si rozšíříte své matematické obzory.

Dnešní výzva

Dnešní výzva slibuje, že bude obtížná a zároveň obohacující. Umožní vám trochu si odpočinout, pobavit se a zároveň relaxovat. Udělejte si pohodlí a usilovně se soustřeďte na využití všech svých kognitivních schopností. Vyřešení této hádanky prokáže vaši vnímavost a zvládnutí matematiky.

Dnešní matematická hádanka, která je podnětným intelektuálním dobrodružstvím, má podobu rovnic s plochami, z nichž každá má jinou hodnotu. Vaším úkolem bude zjistit hodnotu každé ze stěn tak, abyste zjistili výsledek posledního výpočtu.

© Udrzitelnyzivot

 

Odpověď na tuto matematickou výzvu

Zde je odpověď na tuto matematickou výzvu:

  • První řádek: 31 + 31 + 31 = 93

Ve skutečnosti je celá první strana rovna 93, což znamená, že hodnota každé strany je 31.

  • Druhý řádek: 31 + 11 + 11 = 53

Tato rovnice zobrazuje první stěnu plus 2 různé stěny. Nahradíme-li první stěnu číslem 31, bude hodnota dalších dvou stěn rovna 11.

  • Třetí řádek: 11 + 5 + 5 = 21

Tato rovnice zobrazuje druhou stěnu plus 2 nové stěny. Pokud nahradíte druhou tvář její hodnotou, tj. 11, hodnota 2 nových tváří bude 5.

  • Poslední řádek: 31 + 11 – 5 = 37

Zde rovnice ukazuje první stěnu plus druhou stěnu plus třetí stěnu. Nahradíme-li každou tvář její příslušnou hodnotou, tj. 31, 11 a 5, dostaneme odpověď 37.

© Udrzitelnyzivot

 

Zdála se vám tato matematická hádanka obtížná?

Nalezení správné odpovědi na tuto matematickou úlohu je perfektní způsob, jak všem dokázat, že to s čísly umíte. Pokud se vám podařilo tuto hádanku vyřešit, patříte mezi lidi s vysokým IQ.

Pokud hledáte ještě obtížnější výzvy, jsou k dispozici další testy inteligence a matematické hádanky. Ve skutečnosti se vám snažíme nabízet stále složitější a poutavější výzvy.

Naším cílem je otestovat vaše analytické schopnosti, abyste mohli posunout hranice své mysli.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.