Společnost

Musíte vidět: Cowspiracy – Klíč k udržitelnosti (celý dokument s českými titulky)

Dokument Cowspiracy - Klíč k udržitelnosti z roku 2014 prostřednictvím šokujících čísel a reakcí světových organizací odkrývá, jaký dopad má na planetu a skleníkové plyny živočišná výroba.


(titulky si zapněte kliknutím na ikonu v přehrávači, v nastavení nechybí čeština)

Proč to musíte vidět?

Na stránkách magazínu Udržitelný život publikujeme seriál článků Musíte vidět, prostřednictvím kterého chceme přinášet tipy na zajímavé dokumenty, filmy, reportáže a další videa, která se bez obalu dotýkají problematiky udržitelnosti. Cowspiracy – Klíč k udržitelnosti z roku 2014 je dalším z nich. Zaměřuje se na živočišnou výrobu, která představuje hlavního znečišťovatele planety a hlavní zdroj skleníkových plynů. Proč však o tom velké světové organizace na ochranu životního prostředí až záhadně mlčí?

Hrozivé statistiky

Dokument prezentuje opravdu dlouhý zástup velmi kvalitních statistik a infografik, díky kterým člověk do problematiky snadno pronikne. Rozhovory se zástupci velkých organizací vyvolávají celou řadu otázek. Detailní záběry reakcí stojí za to. Argumentace nejrůznějších ekologických organizací jsou někdy až k smíchu.

zdroj: inhabitat.com | fotografie: unsplash.com

Sdílejte článek:

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Zavřít reklamu