Vítejte » Zprávy » Novoluní v Blížencích 18. června připravuje pro tato tři znamení zvěrokruhu nepříjemná překvapení…

Novoluní v Blížencích 18. června připravuje pro tato tři znamení zvěrokruhu nepříjemná překvapení…

Co přinese novoluní v neděli 18. června znamením zvěrokruhu? To vše vám prozradíme!

Toto novoluní je přesně to, co potřebujete k nastartování léta! Pokud se v poslední době cítíte společensky, jste pravděpodobně v zajetí období Blíženců, ročního období, kdy se astrologie shoduje s naší potřebou socializace a kontaktu s blízkými! Tato tři znamení však budou ovlivněna více než ostatní…

Gemini

Červnové novoluní vás vybízí, abyste zůstali zvědaví a položili si správné otázky: kdo jste, co máte rádi a kým chcete být? Nemusíte znát všechny odpovědi. Stačí, když se budete dál ptát a pracovat.

Měli byste si také uvědomit, že se stále máte co učit o sobě i o druhých. Nečekaná setkání vámi určitě otřesou.

Panna

Ve své kariéře se nacházíte ve zlomovém bodě, Panno, ale možná o tom ještě nevíte. Tato lunární fáze vás vybízí k introspekci a zjištění, co vás v životě brzdí.

Může to být strach z neúspěchu nebo strach ze změny, ale právě teď se hvězdy spojují, aby vám přinesly nové příležitosti dělat více to, co máte rádi. Jděte tam, kam vám říká vaše srdce, a důvěřujte procesu, který vás tam dovede.

Váhy

Stejně jako Panny a Blíženci i toto novoluní s sebou přinese spoustu otázek. Co vás pohání? Přemýšlíte o tom, že byste se řídili svými instinkty? Je čas na nové dobrodružství? Je ve vaší duši toulavá touha?

Nyní je čas říci, co máte na srdci a co chcete. Slibné nové začátky zapouštějí kořeny v tom, jak vnímáte svět a své místo v něm… Tak se nezdržujte žitím života, o kterém jste vždycky snili!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.