Vítejte » Horoskop » Pozor, tato tři znamení zvěrokruhu nikdy neodpustí…

Pozor, tato tři znamení zvěrokruhu nikdy neodpustí…

Po nejpokrytějších a nejzlobivějších znameních jsou zde tři nejnesmiřitelnější astrologická znamení!

Některá znamení mají s odpuštěním druhým velké potíže. Některá vás dokonce donutí za svou chybu platit navždy. Zjistěte, která znamení nikdy neodpouštějí!

Taurus

Býk patří k nejtvrdohlavějším lidem. Pokud jste ho zradili, bude těžké získat zpět jeho důvěru. Proto vydržte a omluvte se. Jednou to ale stačit nebude, budete to muset zopakovat, než se dostane ke slovu. Čeká vás ještě dlouhá cesta. Hodně štěstí, pokud se zlobíte na Býka!

Rak

Rak je také hrozný, pokud jde o odpouštění. Budete muset být opravdu připraveni se vydatně omluvit, než se uráčí udělit vám alespoň náznak milosti. Především budete muset být nesmírně trpěliví, protože Raci se těžko smiřují s tím, že je někdo zradil. Váš vztah s Rakem může být touto ošklivou aférou na dlouhou dobu poznamenán. A i když se vám může zdát neškodná, pro něj bude velmi vážná. Nikdy před ním svou vinu nebagatelizujte.

Štír

Jedná se o nejpomstychtivější znamení zvěrokruhu. Pokud je chyba opravdu vážná, Štír vám pravděpodobně nikdy neodpustí. Ba co hůř, donutí vás za to zaplatit stonásobně. Pokud máte pocit, že jste Štírovi udělali ostudu, držte se při zemi a vyhněte se tomu, aby si vás všiml. Jinak by sebemenší věc, kterou uděláte nebo řeknete, mohla být použita proti vám.

Mimochodem, co je to astrologie?

Astrologie je věštecké umění a nemá nic společného s astronomií. Je založena na postavení hvězd v naší sluneční soustavě. Tyto údaje pak analyzuje astrolog, tj. odborník na astrologii, který se této praxi věnuje celý život a který nám dokáže říci, jak mohou hvězdy ovlivnit náš život nebo naši povahu.

Astrologie není exaktní věda, protože je otevřená interpretaci. Přesto je třeba získat určité specifické znalosti, abyste mohli vykonávat astrologickou praxi.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.