Vítejte » Brain teasers » Pozorovací test: Dokážete najít 10 rozdílů za 20 sekund? Dokaž to hned!

Pozorovací test: Dokážete najít 10 rozdílů za 20 sekund? Dokaž to hned!

Hry s chybami nebo hry najdi rozdíl jsou klasické IQ testy. Najdete je pro děti i dospělé. Ten, který vám dnes nabízíme, je na vaší úrovni.

V této vizuální výzvě budete moci stimulovat svůj mozek, pracovat na svém pozorovacím smyslu a rychlosti myšlení! Na co čekáte, abyste přijali tuto výzvu?

Vizuální test: „Najděte rozdíly za 20 sekund. »

Máš rád zvířata ? To je dobře, protože dnešní vizuální test se týká krásného ptáka, tukana. Princip této hry rozdílů je jednoduchý, musíte se pozorně podívat na dva obrázky tukana níže a najít tam, jak postupujete ve svém pozorování, rozdíly mezi nimi.

Je jich celkem 10 a máte 25 sekund na to, abyste je všechny našli! Abyste zůstali soustředěni od začátku do konce tohoto vyhrazeného času, doporučujeme vám umístit se na klidné místo a daleko od jakéhokoli rozptylování.

© Udrzitelnyzivot

 

Jsi připraven ? Tvých 25 sekund začíná právě teď!

IQ test: správná odpověď

Tak co, podařilo se vám tuto vizuální hádanku vyřešit? Poznali jste 10 rozdílů? Pojďme společně zkontrolovat vaše odpovědi v níže uvedeném řešení.

Řešení

Zde je 10 rozdílů, které jste museli identifikovat mezi dvěma obrázky tukana:

  • U tukana mu chybí červená barva na zobáku a chybí mu i pírko v úrovni ocasu.
  • Nalevo od něj nejsou dva listy ve správné superpozici a pod jeho větví chybí modrý list.
  • Napravo od ní také najdete tři chyby na úrovni její větve a listů pod zobákem.
  • Nahoře jedna z květin změnila barvu a druhá má navíc pestík.

Tak co, odpověděli jste správně? Pokud ano, dobře! Máte pak dobrý výhled a dobrý smysl pro pozorování. Pokud ne, znamená to, že musíte pravidelně cvičit, abyste zlepšili své vizuální dovednosti. Pamatujte, že vizuální hádanky vám pomohou rozvíjet vaše pozorovací schopnosti.

© Udrzitelnyzivot

 

Pokud se chcete chopit dalších vizuálních a kognitivních výzev, abyste mohli pracovat se svým mozkem, neváhejte navštívit naši stránku. Zde najdete IQ testy a vizuální výzvy, které jsou ideální pro stimulaci vašeho mozku a zábavu.

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.