Vítejte » Brain teasers » Pozorovací test: Jak rychle najdete cestu, která vede včelu k těmto květům?

Pozorovací test: Jak rychle najdete cestu, která vede včelu k těmto květům?

V této zábavné vizuální hře si vyzkoušejte své pozorovací schopnosti.

Na první pohled se tato vizuální hra zdá být jednoduchá a velmi přístupná pro každého. To je pravda, ale nepodceňujte ji! Rychle ji vyřeší jen ti, kteří mají dobrý postřeh, dobrou vizuální paměť a neochvějné soustředění.

Patříte mezi tyto lidi? Jediný způsob, jak to dokázat, je zúčastnit se této mozkové výzvy právě teď!

Vizuální test: „Kudy vede jediná cesta ke květinám?

Pro opylování jsou nezbytné včely. Sbírají z květů pyl a nektar, aby z nich vyrobily vzácný med a opylovaly květy. Na obrázku níže se včela chce dostat k určité partii květů. Pomozte jí najít správnou cestu mezi 4 květy, aby mohla sbírat jejich pyl a nektar.

© Udrzitelnyzivot

 

Pro dokončení tohoto pozorovacího testu nesmíte překročit 15 sekund přemýšlení a pozorování. Pokud tento časový limit překročíte, prohrajete. Dávejte proto dobrý pozor a soustřeďte se, abyste měli všechny šance na své straně.

Jste připraveni? Zahrajte si hru!

Vizuální test: správná odpověď

Pokud čtete tento text, znamená to, že vašich 15 sekund vypršelo a vy chcete zjistit řešení vizuálního testu a porovnat svou odpověď. Prozradíme vám to níže.

Řešení

Cesta, která vede včelu ke květinám, je cesta č. 3, jak vidíte na následujícím obrázku.

© Udrzitelnyzivot

 

Podařilo se vám vyřešit dnešní hádanku? Gratulujeme! Váš test ukáže, že máte dobrý pozorovací smysl a vynikající rychlost myšlení. Chtěli byste se pustit do dalších stejně zajímavých a zábavných mozkových výzev, jako je ta, kterou jste právě vyřešili?

Pak navštivte naše stránky. Najdete zde ty nejlepší testy inteligence, které změří a rozvinou vaše schopnosti.

Nenašli jste správnou odpověď? Nebojte se, neznamená to, že nejste inteligentní. Možná se potýkáte s časovým limitem nebo máte problém se soustředit. Ať už jste se setkali s jakýmikoli obtížemi, vězte, že je můžete překonat.

Ve skutečnosti u nás můžete rozvíjet své vizuální a kognitivní schopnosti pravidelným absolvováním takovýchto IQ testů.

Znáte někoho, kdo má rád vizuální hry? Nezapomeňte se s nimi podělit o tento hlavolam. Budou si moci vyzkoušet své schopnosti a zpochybnit svůj denní výkon.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.