Vítejte » Zprávy » Pozorovací test: Otestujte své vizuální schopnosti a najděte 12 rozdílů za méně než 60 sekund!

Pozorovací test: Otestujte své vizuální schopnosti a najděte 12 rozdílů za méně než 60 sekund!

Dnešní hra je sérií vizuálních testů, které prověří vaši schopnost najít rozdíly mezi dvěma obrázky. V této hře budete muset najít 12 rozdílů mezi dvěma obrázky pekárny za méně než 60 sekund.

© Udrzitelnyzivot

 

Zrakové testy jsou testy, jejichž cílem je změřit schopnost člověka rozeznávat tvary a barvy a také jeho schopnost rozpoznat chyby a abnormality. Lze je také použít k měření zrakové ostrosti a přesnosti očních pohybů.

Tyto testy mohou být velmi užitečné pro lidi pracující ve zdravotnictví, kteří potřebují být v kontaktu s obrázky a grafikou, aby mohli diagnostikovat problém nebo nemoc.

Hra dne je dobrým způsobem, jak si procvičit zrakové dovednosti a zjistit, zda dokážete najít rozdíly mezi obrázky dříve, než vyprší čas. Ačkoli je hra vhodná pro všechny věkové kategorie, může být zajímavá zejména pro děti, protože je učí dívat se na věci pozorněji a všímat si drobných detailů, které mají význam. Přijmete tuto výzvu?

Najděte 12 rozdílů

Vidíte dva obrázky, které vypadají stejně, ale ve skutečnosti je na nich 12 rozdílů, které musíte najít! Pokud chcete najít všechny rozdíly, musíte se opravdu soustředit a pozorně se dívat. Nespouštějte oči z obrázku, dokud nenajdete všechny rozdíly. Hodně štěstí!

Věděli jste, že?

Pekárna je obchod, kde se prodává hlavně pečivo, například chléb, zákusky a koláče. V pekárně se mohou prodávat i další potravinářské výrobky, například sendviče, uzeniny, sýry a nápoje.

Pekárny se obvykle nacházejí v centrech měst a mohou být nezávislé nebo součástí řetězce. Většina pekáren se specializuje na tradiční výrobu pekařských a cukrářských výrobků s použitím přírodního kvásku nebo směsi na pečení.

Řešení vizuální výzvy:

Gratulujeme těm, kteří přijali výzvu a dokázali najít 12 rozdílů mezi dvěma obrázky znázorňujícími pekárnu za méně než 60 sekund! Pokud se vám to nepodařilo, nezoufejte, níže vám ukážeme řešení, abyste si rozdíly mohli prohlédnout sami. Tak zůstaňte naladěni a užijte si hru!

© Udrzitelnyzivot

 

Sdílení hry s přáteli je skvělý způsob, jak ji rozšířit. Ať už vám hra přišla zábavná, zajímavá, zábavná nebo prostě jedinečná, povzbuďte ostatní, aby si ji zahráli, a to sdílením na sociálních sítích.

Na svém profilu můžete snadno zveřejnit odkaz a krátkou ukázku hry, aby ji vaši přátelé mohli objevit a zahrát si ji také. Sdílení vášně pro hru je způsob, jak se stát součástí komunity a přispět k její popularitě.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.