Vítejte » Zprávy » Pozorovací test: Změřte svou zrakovou ostrost pomocí této zrakové hádanky!

Pozorovací test: Změřte svou zrakovou ostrost pomocí této zrakové hádanky!

Zde je oční test, který si můžete udělat za méně než 10 sekund, abyste zjistili, zda dobře vidíte!

Hledáte nové rozptýlení, které by vám ukrátilo čas v mimopracovní době a o přestávkách? Máme pro vás to pravé: mozkové testy a výzvy! Tato nová rozptýlení získávají na internetu stále větší oblibu, protože kromě toho, že jsou zábavná, dávají tyto vizuální hry vašemu mozku zabrat.

V tomto pozorovacím testu vás vyzveme, abyste si na několik sekund otestovali své vizuální a kognitivní schopnosti. A co víc, pokud test zvládnete, budete se moci o své výkony podělit s přáteli a rodinou.

Vizuální test: „Která z těchto cest vede piráta k pokladu?

Málokdo úspěšně zvládl tento úkol za méně než 10 sekund. A co vy? Těm, kteří mají vysokou rychlost analýzy a schopnost soustředění, se podaří tuto vizuální hádanku snadno vyřešit.

Abyste uspěli, musíte zůstat po několik následujících vteřin nerozhodní. Doufáme, že se vám to podaří.

Níže máte piráta, který hledá poklad. Aby se dostal ke slavné truhle, musí si vybrat jednu z 5 cest. Vaším úkolem je uhodnout, která z těchto 3 cest vede k pokladu, a dovést ho tam.

© Udrzitelnyzivot

Na dokončení tohoto testu máte 10 sekund. Na řadě jste za 3, 2, 1!

Vizuální test: správná odpověď

Nyní, když čas vypršel, odhalíme řešení této vizuální hádanky. Podívejte se, zda jste našli správnou odpověď.

Řešení

Cesta k pirátově truhle s pokladem vede po trase D, jak je znázorněno na obrázku níže. Cesta 1 vede k cestě D a cesta B vede k cestě C.

© Udrzitelnyzivot

Našli jste správnou odpověď včas? Znamená to, že máte dokonalý pozorovací talent a schopnost soustředit se. Tyto přednosti by vám měly dobře sloužit každý den.

Na druhou stranu, pokud jste hádanku nevyřešili do 10 sekund, je to proto, že vám chybí soustředění nebo ostrost zraku. Naštěstí pro vás je možné zlepšit jak kapacitu vašeho mozku, tak vaše zrakové schopnosti.

Abyste toho dosáhli, musíte hodně trénovat. Nezapomeňte, že vizuální testy jsou dokonalým nástrojem pro zlepšení vaší kognitivní výkonnosti.

Neváhejte a navštivte naši stránku, kde si můžete vyzkoušet nové IQ testy a posílit své pozorovací schopnosti.

A pokud znáte někoho, kdo má rád vizuální hry, povzbuďte ho, aby se zúčastnil dnešní vizuální výzvy.

mm
O autorze, Daniel
S Udrzitelnyzivot se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.