Vítejte » Horoskop » Příštích 5 let bude pro 3 znamení zvěrokruhu výjimečných.

Příštích 5 let bude pro 3 znamení zvěrokruhu výjimečných.

Saturn, planeta disciplíny a trpělivosti, opouští 7. března znamení Vodnáře a vydává se na dlouhou pouť znamením Ryb až do roku 2025. Zatímco Pluto, hvězda proměn, pokračuje ve své cestě Kozorohem až do 23. března 2023, kdy zahájí dlouhou cestu Vodnářem na 21 let… Tyto pohyby planet ohlašují začátek nové éry a nastolují nový světový řád. A pouze 3 zrozenci zvěrokruhu budou mít šanci této situace využít. Pojďme luštit!

Věděli jste, že Pluto byl naposledy ve Vodnáři během Francouzské revoluce? Fascinující, že? Zajímá vás, co vás čeká v příštích pěti letech? Hvězdy řekly své poslední slovo: od března 2023 bude svět ležet u nohou třem znamením zvěrokruhu.
Která znamení zvěrokruhu budou od března 2023 a po následujících 5 let vládnout světu?

Je čas udělat si přehled a provést změny! Vesmír se díky astrálním konfiguracím, které proběhnou v březnu 2023, promění. Vzhledem ke změně znamení dua Saturn-Pluto to naznačuje významné transformace v blízké budoucnosti. Objevte 3 astrologická znamení, kterých se to týká nejvíce!

Lev

 

 

Milí rodilí znamení Lva, se vstupem Pluta do znamení Vodnáře budou v příštích pěti letech následovat dobré zprávy jedna za druhou. Toužíte po kontrole a ta vám bude od března letošního roku dobře sloužit. Narodili jste se, abyste byli vůdčími osobnostmi, což vám dá příležitost zazářit a prokázat své schopnosti jak v osobním, tak v profesním životě. Díky vaší silné osobnosti se vám podaří dobýt svět! Ať už jsou vaše sny jakékoliv, jste připraveni za ně bojovat a udělat vše pro to, aby se splnily. Využijte tohoto příznivého období k tomu, abyste všem kolem sebe dokázali, čeho jste skutečně schopni, a vezměte svůj osud do svých rukou. Hvězdy vám požehnávají po celou následující pětiletku; bude plná výzev, úspěchů a příležitostí. Využijte každou příležitost a proměňte ji v triumf! Pamatujte, že jste Lev, zrozený k tomu, abyste dominovali, a svět je připraven vidět vás řvát ze všech sil!

Váhy

Příslušníci znamení Vah jste druhým znamením na seznamu, které podle astrologů bude těžit z nového umístění Pluta a Saturnu na noční obloze. Připravte se na vzrušující období! Pokud jste v minulosti nevyužili mnoho příležitostí, je načase hodit vše za hlavu a více se soustředit na budoucnost… Od března 2023 totiž budete mít příležitost výrazně změnit svůj život! Vaše vyrovnaná povaha a schopnost najít společnou řeč v těžkých chvílích budou ve světě plném rozdílných názorů velmi cennými vlastnostmi. V zaměstnání se můžete setkat s velkými změnami ve firmě, pro kterou pracujete, ale to by vás nemělo nijak znepokojovat, protože váš talent pro uvádění věcí na pravou míru vám pomůže úspěšně projít tímto přechodným obdobím. Pravděpodobně se vám naskytne příležitost zaujmout vedoucí pozici, takže buďte připraveni převzít nové povinnosti! Z finančního hlediska se pro vás hvězdy vyrovnávají a dávají vám zelenou k uskutečnění investice, o které jste snili.

Štír

 

Pokud jde o vás, Štíři, jste třetím astrologickým znamením, které je povoláno vystoupit ze své komfortní zóny a v nadcházejících letech zazářit. I když se můžete potýkat s několika starostmi, hvězdy vás podpoří v překonávání těchto překážek. Nenechte se tedy odradit, neboť máte vytrvalost a inteligenci, která dokáže hory přenášet. Jen si věřte! Hvězdy vám pomohou uspět ve všem, do čeho se v budoucnu pustíte. To znamená, že pokud chcete dosáhnout úspěchu, nikdy se nenechte ničím a nikým odradit a pracujte na tom tvrději než ostatní! Astrologové vám radí, abyste si dávali pozor na hádky, zejména v práci; držte se od nich co nejdále! Průchod Pluta znamením Vodnáře a vstup Saturna do znamení Ryb od března 2023 pro vás bude znamenat začátek prosperujícího období a během příštích pěti let byste mohli být povoláni k vedení velké instituce. Buďte odvážní a vytrvalí ve svém úsilí o úspěch. Hvězdy jsou na vaší straně, tak do toho jděte!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.