Vítejte » Brain teasers » Qi test vyhrazený pro génie: chcete ho ještě podstoupit?

Qi test vyhrazený pro génie: chcete ho ještě podstoupit?

S nástupem technologií a sociálních médií se testy IQ a hádanky staly nedílnou součástí našeho života. Tyto mentální testy jsou zábavné a jejich řešení může být velmi náročné.

Výzvy jsou na sociálních sítích velmi oblíbené a mohou být skvělým způsobem, jak si procvičit logické a rozumové schopnosti.

Dnes vás vyzveme k řešení hádanky, která vyžaduje vyřešení chyby do 15 sekund. Výchozí rovnice je jednoduchá a chybná: 9+3=5. Vaším úkolem je využít svou vynalézavost a najít správnou odpověď na tuto hádanku dříve, než vyprší čas. Tento druh hry může být výborným tréninkem pro váš mozek, takže jste připraveni na tuto výzvu?

© Udrzitelnyzivot

 

Dnešní úkol: Najít řešení přesunutím jediné zápalky

Dnes pro vás máme novou výzvu! Pokud hledáte podnětnou a zajímavou výzvu, pak je tato určena právě vám. Hádanky jsou skvělým způsobem, jak rozvíjet svou inteligenci a kreativní myšlení. Abyste v této výzvě uspěli, musíte pozorně sledovat a soustředit se.

Musíte také přemýšlet mimo rámec a hledat způsoby řešení problému. Dnešní úkol spočívá v nalezení řešení pomocí přesunu jediné zápalky. Musíme být chytří a vymýšlet nové způsoby řešení rovnice. Tak co, jste připraveni na tuto výzvu?

Pro úspěch při řešení hlavolamu je důležité procvičit mysl a kreativitu. Musíme se pozorně dívat a soustředit se na výzvu. Dobrou strategií je začít hledáním nejmenších dílků a pak je skládat dohromady.

Další možností je bavit se hledáním dílků, které k sobě pasují. Jakmile je jedna část skládačky hotová, můžeme se soustředit na další část a tak dále, dokud není celá hotová.

Musíme se řídit svými instinkty, a pokud se cítíme zaseknutí, musíme si dát pauzu a vrátit se s novým pohledem. Když začneme vidět, jak se tvary spojují a skládačka dostává tvar, můžeme si to opravdu užívat a cítit velké uspokojení. S trochou odhodlání a vytrvalosti můžete tuto výzvu konečně vyřešit!

Vyřešte výzvu a odhalte řešení!

Jste připraveni? Na sociálních sítích, jako je Twitter a Facebook, máme velmi oblíbenou hádanku. Uhodnete odpověď na hádanku? Doporučujeme vám ji vyřešit do 15 sekund!

V rekordním čase je odpověď 9-3= 6! Gratulujeme těm, kteří úkol zvládli pod 15 sekund!

© Udrzitelnyzivot
mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.