Vítejte » Horoskop » S těmito znameními zvěrokruhu se špatně žije tchýním: mohou být nesnesitelné.

S těmito znameními zvěrokruhu se špatně žije tchýním: mohou být nesnesitelné.

Dobrá tchyně může být pro snachu nebo zetě skutečným pokladem, ale také noční můrou, pokud se dopustí určitého špatného chování. A přestože existuje mnoho dobrých tchyní, špatné tchyně nejsou neobvyklé a podle astrologů se rodí zejména v určitých znameních zvěrokruhu. Objevte tchyně zvěrokruhu, které jsou podle hvězd obdařeny výjimečně zlou povahou.

Ideální je vybudovat si zdravý vztah s manželovou tchyní, ale bohužel ne vždy je to radost… Některá znamení zvěrokruhu se na roli tchyně prostě nehodí! Zjistěte, kdo jsou, abyste měli náskok a naučili se s nimi jednat… v manželském vztahu jsou to přece ti poslední, které byste chtěli vidět ve špatném světle…

Nejhorší tchyně zvěrokruhu

Tchyně s rakovinou

Je to žena, která se nevyhne závisti, žárlivosti a zášti, a právě z těchto důvodů je lepší ji nijak neurážet. Nebuďte na ni skoupí, ale samozřejmě ji příliš nechvalte. V každém případě si na upomínku poznamenejte její narozeniny, a to červeným perem, tučně, zvýrazněně fluorescenčně a velkými písmeny…

Už žádné vtipy. Je to dobrosrdečný, upřímný a vstřícný člověk, který vám může být velkou oporou, když se v životě potýkáte s překážkami. Jen si dejte pozor, abyste neurazili tak krásnou duši navzdory nedokonalosti její povahy, protože žít v harmonii s touto tchyní Raka, no… to je velmi možné. Nedokonalost je údělem každého z nás.

Tchyně znamení Lva

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Znamení a vztahy (@znameni_a_vztahy)


Důvodem, proč tchyně narozené ve znamení Lva patří mezi nejhorší znamení zvěrokruhu ve své kategorii, je to, že jejich temperament může být pro snachu nebo zetě skutečnou výzvou. Ti se často musí obrnit trpělivostí a chladnou hlavou, aby se vypořádali s jejich excesy. A tyto excesy se dají vyjádřit mnoha způsoby! Jedním z nejčastějších je jejich sklon k majetnickému chování. Ach, majetnictví… ta chyba, která je pro člověka, který jí trpí, tak otravná…

Jsou to lidé, kteří snadno podléhají žárlivosti, a to i na partnerku svého syna. Tyto tchyně se domnívají, že vědí lépe než jejich dítě, co je pro něj dobré, a proto jsou na svého zetě nebo snachu obzvlášť náročné.

Tchyním ve znamení Lva nejsou cizí neshody, zejména pokud jde o výchovu nebo vzdělávání vnoučat. Často trvají na tom, aby svého syna nebo snachu přesvědčili o tom, jak se má správně chovat, v souladu s jejich představou o dobrém rodičovství. Nicméně nevlastní matky ve znamení Lva jsou ambiciózní a charismatické osoby, jejichž vize má cenu zlata!

Nevlastní matka ve znamení Panny

Tchyně ve znamení Panny mají velmi silný charakter! Můžeme o nich říci alespoň to, že mají obzvláště silné osobnostní rysy, což znamená, že život v jejich přítomnosti je poměrně rušný… Jedním z důvodů je to, že si pěstují vysoké nároky na ostatní, a to tím spíše, pokud jde o jejich rodinu. Když k tomu připočteme jejich sklon k časté a dokonce i nesnesitelné kritice, získáme tchyni, která je… nezapomenutelná… pro nedostatek lepšího slova…

Ano! Nemůžeme říci, že jsou to tchyně snů, i když ani na vteřinu nepochybujeme, že jich je několik, které mají stejnou zodiakální příslušnost. Tyto dámy mohou dát zabrat svým zeťům nebo snachám, kteří je mohou považovat za skutečné „matky z pekla“.

To však není vše. Jsou to tchyně, které se neustále kontrolují a chtějí mít kontrolu nad rodinnými záležitostmi včetně dětí. Jsou to také ženy zvídavé, náročné a přinejmenším perfekcionistické. Naštěstí nejsou skoupí na komplimenty a ohleduplnost ke svým blízkým. Pokud si jejich syn nebo snacha získají respekt, mohou ji dokonce považovat za svou nejlepší kamarádku. Vždy je tedy naděje, že se tchyni zalíbí a bude ji mít ráda.

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.