Vítejte » Horoskop » tato 3 znamení změní svůj život v září 2023

tato 3 znamení změní svůj život v září 2023

Třem znamením zvěrokruhu se v září 2023 obrátí život naruby. Kdo bude mít z této pozitivní vlny prospěch?

Léto uteče jako voda a bude čas vrátit se z dovolené a vrhnout se do shonu nového školního roku. Ať už v práci, v organizaci rodinného života nebo i na fyzické úrovni, toto období může být pro některé z nás někdy synonymem obnovy. A podle astrologů by vstup Venuše do znamení Panny na začátku září, stejně jako úplněk v Rybách, měly přinést pozitivní změny zejména pro tři znamení. Která tři znamení?

Není žádným tajemstvím, že Venuše je planetou lásky a smyslnosti. Její energie okoření milostný život zejména Býků. Nezadaní lidé by během září mohli velmi dobře potkat svou spřízněnou duši. Příslušníci tohoto znamení se budou plně věnovat svému milostnému vztahu, jehož výsledkem bude naprosté naplnění. A to není všechno. Býci budou také velmi sebevědomí v práci. Jejich tvrdá práce a ctižádostivost by se jim měly vyplatit, aniž by to bylo na úkor jejich zdraví a pohody. Více než slibné září pro toto zemské znamení.

Otřesy v práci pro tři znamení

Stejně jako Střelec. I toto znamení by mohlo v září zažít nádherné setkání. Cestu by jim měla zkřížit kultivovaná osoba s uměleckým cítěním, která jim zamotá hlavu. V profesní oblasti budou Střelci schopni překonat obtíže, aby dosáhli svých cílů. Také jejich finanční situace by měla být v září poměrně uspokojivá. Určité změny prospějí také Kozorohům. Tomuto znamení by měl být v práci svěřen významný projekt a díky své rozhodnosti a klidu by mělo uspět na výbornou. Podzim vypadá pro tato tři znamení slibně…

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.