Vítejte » Tato tři astrologická znamení najdou velkou LÁSKU před létem 2023!

Tato tři astrologická znamení najdou velkou LÁSKU před létem 2023!

Pro některá znamení zvěrokruhu se láska náhle dostaví v průběhu května 2023. Zjistěte, zda mezi ně patří i to vaše!

Láska je všude, to je fakt. A i když to někdy vypadá jinak, nikdy nejsme v bezpečí před láskou na první pohled. My vám však přicházíme přinést konkrétní informace o tom, která znamení zvěrokruhu by mohla najít lásku v květnu 2023, protože jaro je ideální čas na zamilování! V tomto článku se dozvíte, kteří šťastlivci budou mít motýly v žaludku!

Astro: Jaké je astrální klima května 2023, pokud jde o lásku?

Měsíc květen bude bohatý na události, které mohou znamením zvěrokruhu pomoci zamilovat se nebo znovu zažehnout plamen romantického vztahu! Především 7. května 2023 Venuše, planeta lásky, změní znamení a přejde ze záletného a nestálého znamení Blíženců do konstelace znamení, které se lásce oddává tělem i duší: Raka. To stačí k tomu, aby se nejeden zatvrzelý starý mládenec rozhodl vzdát se svého toulání a usadit se v lásce! Na druhou stranu 16. května vstoupí šťastná planeta zvěrokruhu Jupiter do souhvězdí Býka, kde se zase dostane do kontaktu s Venuší, aby vytvořil milostné situace hodné romantické komedie. Je na co se těšit!

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu se v květnu 2023 zamilují?

Tři znamení zvěrokruhu budou mít během května 2023 štěstí na Amorovy šípy. Jaro těmto domorodcům přinese nové milostné příběhy a závratnou vášeň. Jste zvědaví, zda mezi ně patří i to vaše?

Taurus

Díky velmi šťastnému kontaktu mezi Jupiterem ve vašem znamení a Venuší, vaší vládnoucí planetou, by vám láska mohla zaklepat na dveře. Můžete si být jisti, že kolem 15. května 2023 budete mít někoho pod kůží.

Kozoroh

Musíme vám to říct dřív, než se to stane: v květnu 2023 budete vypadat jako smažený bělouš. Zní to jako špatné slovo, ale věřte nám, že v sobě ucítíte ohňostroj, při kterém vám srdce vybuchne radostí. Nebojte se, když vám někdo rozbuší srdce, je to jedna z nejlepších věcí v životě! Tak nebuďte zatvrzelí a nechte se unášet.

Ryby

Láska bude zaměstnávat vaši mysl, a pokud jste nedávno potkali někoho, kdo se vám líbí, bude tento vztah v centru vašich myšlenek 24 hodin denně. Pokud hledáte někoho výjimečného, s kým byste mohli trávit své dny, máte štěstí! Vesmír chce, aby se vám toto přání splnilo během května 2023. Užijte si to!

V květnu 2023 dokončí planeta Merkur svou jarní retrográdnost: rozlučte se s nedorozuměními v lásce!

Přesněji se tak stane 15. května 2023 a bude to prospěšné pro všechny druhy komunikace, včetně té milostné! Skutečnost, že planeta, která vládne řeči, je retrográdní, může někdy přinést velmi nepříjemná nedorozumění a špatnou komunikaci. Pokud je tato planeta retrográdní právě ve vaší astrální zóně lásky, může dojít k velkým nepříjemnostem, což je případ znamení Štíra! Nyní, když to víte, počkejte s jednáním nebo důležitými rozhovory s partnerem až do konce retrográdní fáze.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.