Vítejte » Horoskop » Tato tři znamení mají pověst nejodpornějších znamení zvěrokruhu… pozor!

Tato tři znamení mají pověst nejodpornějších znamení zvěrokruhu… pozor!

Objevte svou úroveň protivnosti podle astrologického znamení!

Někteří jsou známí jako rozmarní, jiní jako manipulativní… Štír, Ryby, Beran… objevte astrologická znamení seřazená od nejzlejšího po nejpříjemnější.

1. Štír

Tohle je ošklivé káčátko z celé skupiny! Štír je známý tím, že pro dosažení svých cílů nemá žádné zábrany. Nejlepší je si je neznepřátelit. Nevyčítejte tomuto znamení jeho vášeň, nemůže si pomoci! Jen se od nich držte dál!

2. Blíženci

Blíženci nejsou zrovna nejzasněnějším astrologickým znamením. Toto znamení je známé tím, že má údajně rozpolcenou osobnost a není snadné se v něm vyznat. Nejsou příliš věrní, Blíženci mohou být manipulativní a toxičtí pro své okolí. Jsou však hyperspolečenští, optimističtí a inteligentní.

3. Ryby

Jsou často vážené… ale jsou to opravdové malé zmije! Kdo by si pomyslel, že přecitlivělé a empatické Ryby mohou být také pichlavé a pokrytecké? Ryby neumějí zacházet se svými emocemi, takže si s nimi raději nezahrávejte!

4. Kozoroh

Dokážete být nakažliví, když někdo nejde podle vašich představ. Stejně jako vaše kamarádka Ryba nevíte, jak se vyrovnat. Ačkoli jste od přírody rozumní a zodpovědní, ve skutečnosti skrýváte velmi nepříjemnou stránku.

5. Beran

Beran není tak zlý, jak si myslíte. Ve skutečnosti jsou prostě příliš upřímní a neumějí si vybrat snadnou cestu. Pokud se mu něco nelíbí, ano, řekne vám to, a ne, nebude to uděláno hezky…

6. Panna

Panny mají extrémně manipulativní stránku a neváhají si hrát s city druhých, aby dosáhly svého.

7. Rak

Rak je pravděpodobně nejpomstychtivější ze všech znamení. Pro své blízké jste ochotni udělat cokoli a nemůžete si pomoci, ale totéž očekáváte od nich. Pokud vás zklamou, dáte jim to najevo.

8. Lev

Umíte hlasitě křičet, ale ve skutečnosti jste spíše neškodní. Lev je spíše temperamentní než zlý.

9. Vodnář

Vodnáři, kteří jsou proslulí jako velcí snílci, mohou být trochu přízemní a pro ostatní znamení možná nepochopení. Nejsou však zlí.

10. Býk

Býk je bezpochyby velmi jemné znamení zvěrokruhu. Tento pozemšťan je trpělivý, vstřícný a velmi společenský. Býk si umí zachovat chladnou hlavu v každé situaci a je benevolentní ke svému okolí. Velmi snadno s nimi vycházíte, i když je o nich známo, že jsou trochu žárliví a majetničtí. To mu může ve vztazích nahrávat.

11. Střelec

Střelec je druhé nejpříjemnější znamení zvěrokruhu. Bohužel pro něj může být až příliš milý…

12. Nejméně protivným znamením jsou… Váhy!

Váhy jsou také velmi pěkné a v astrologii velmi oblíbené znamení. Lidé tohoto znamení každého zbožňují a vždy se snaží ukázat svou nejlepší tvář. Pokud dojde k hádce, udělají Váhy vše pro to, aby své blízké usmířily, a budou neustále hledat rovnováhu a harmonii.

Upozornění pro citlivé: Tento článek je třeba brát s rezervou (a v žertu). Neurážejte se, pokud jste na vrcholu seznamu!

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.