Vítejte » Horoskop » Tato značka dělá nejhorší první dojem (a ten může být škodlivý).

Tato značka dělá nejhorší první dojem (a ten může být škodlivý).

Mezi dvanácti astrologickými znameními je jedno, které ne vždy dělá dobrý dojem. Dokonce o sobě vytváří špatný obraz, což mu může v každodenním životě škodit…

Ne všechna znamení zvěrokruhu mají stejný charakter. Každé má své specifické vlastnosti a chyby. Například Rak je nejcitlivějším znamením a zároveň jedním z nejzáštiplnějších ve zvěrokruhu, zatímco Býk je považován za nejromantičtější. Někteří jsou společensky nadanější, jako například Blíženci, kteří často působí velmi dobrým dojmem, protože ve společnosti září a jsou přizpůsobiví a společenští. Také Lev má přirozenou auru, díky níž snadno svádí ostatní. Bohužel pro ostatní členy zvěrokruhu to tak jednoduché není. Pro některé je těžké se druhým otevřít: to je případ Ryb, které jsou často velmi plaché a při setkání s novými lidmi se drží v ústraní.

Panny zase mohou působit dojmem, že chtějí všechno vědět a mít pod kontrolou, a to o nich není nejlepší představa. Přesto jsou společenské, a to jim pomáhá, aby byly rychle oceněny. Totéž platí o Vahách, z nichž vyzařuje pozitivní energie, která je velmi přitažlivá: Váhy naslouchají, dělají kompromisy, a to se velmi hodí, když je třeba udělat dobrý dojem. Pro jiná znamení je však těžké získat si jednoznačný souhlas, zejména pro jedno… Z dvanácti astrologických znamení dělá první dojem určitě nejhůře Štír. A proč tomu tak je?

Tento nápis téměř nikdy nedělá dobrý dojem

Jedná se o záhadné znamení, které má tendenci zůstat samo sebou a nepřizpůsobovat se společenským situacím ve svém okolí. Pokud se tedy necítí na to, aby mluvilo, nebude mluvit, a pokud se necítí na to, aby bylo společenské, nebude ani mluvit. Přesto jim to může být na škodu, protože ve skutečnosti jsou Štíři velmi dobří společníci: jsou loajální, jsou zábavní… Proto si lidé na první pohled mohou myslet, že jsou chladní a nesympatičtí, ale naopak prostě potřebují čas: neumějí být společenští na povel. Kozoroh je také znamení, které bude mít problém udělat dobrý dojem, protože má tendenci zůstávat soustředěný sám na sebe, své ambice a názory: to neprospívá debatě a výměně názorů… Totéž platí pro Berana, který může při prvním setkání ukázat svou egocentrickou stránku. To může některé lidi potěšit a jiné odradit.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.