Vítejte » Psycho » Test osobnosti: Jaká je vaše oblíbená poloha vsedě? Vaše odpověď prozradí, jak řešíte problémy!

Test osobnosti: Jaká je vaše oblíbená poloha vsedě? Vaše odpověď prozradí, jak řešíte problémy!

Osobnostní testy jsou užitečným nástrojem pro lepší pochopení lidského chování a způsobu, jakým lidé přistupují k problémům a jak je řeší. Mohou také pomoci určit profesní a osobní orientaci člověka.

Jaká je vaše oblíbená poloha při sezení? Vaše odpověď prozradí, jak řešíte problémy! V tomto testu osobnosti mají účastníci vybrat z nabídky sedících osob, z nichž každá představuje jiný způsob řešení obtížných situací. Účastníci pak budou mít za úkol vybrat, která z nich jim nejlépe odpovídá.

Test se skládá ze 4 obrázků, které účastníkům umožní zjistit, jaký typ strategie volí, když čelí obtížným okolnostem, a jaký styl interakce preferují.

Výsledky testu mohou poskytnout cenné informace o tom, jak člověk přistupuje ke svému životu a vztahům, a také o jeho silných a slabých stránkách. V konečném důsledku může test účastníkům pomoci lépe porozumět vlastním myšlenkám a jednání i myšlenkám a jednání druhých.

© Udrzitelnyzivot

 

Sedící osoba – Obrázek 1

Ti, kteří si zvolili obrázek 1, projevují silnou vůli a sebedůvěru. Tito lidé mají jasné cíle a vědí, jak jich dosáhnout. Jsou schopni převzít iniciativu a nebojí se riskovat.

Tito lidé mají odvahu postavit se za sebe, když vědí, že mají pravdu, a nebojí se prosadit tváří v tvář opačnému názoru.

Jsou velmi houževnatí a jejich rozhodnutí jsou promyšlená. Ostatní je obdivují pro jejich přesvědčení a schopnost tvrdě pracovat na dosažení svých cílů.

Sedící osoba – obrázek 2

Lidé, kteří si zvolili obrázek 2, prozrazují klidnou a mírnou povahu. Tito lidé jsou často velmi empatičtí a mají sklon obětovat se pro druhé.

Tito lidé se necítí dobře při konfrontaci a raději řeší problémy prostřednictvím diskuse. Spíše se snaží najít společnou řeč, než aby se snažili vnutit svůj názor ostatním.

Tento typ lidí je vysoce ceněn, protože jsou dobrými posluchači, umí druhým naslouchat a nabízet rozumné rady.

Sedící osoba – Obrázek 3

Lidé, kteří si zvolili obrázek 3, projevují uvolněnější a pohodovější přístup k životu. Tito lidé si s rozhodováním dávají na čas, ale jakmile se rozhodnou, drží se svého rozhodnutí.

Neradi spěchají a berou věci tak, jak přicházejí, což je dobrý způsob, jak rychle vyřešit problém. Nejsou typem, který by panikařil nebo ztrácel trpělivost, což jim často umožňuje vidět situaci jasně.

Sedící osoba – obrázek 4

Osoby, které si zvolily obrázek 4, prozrazují bázlivější přístup k problémům. Tito lidé se raději vyhýbají přímé konfrontaci a hledají jemnější řešení problému.

Obvykle pracují v pozadí, aby našli řešení, aniž by na sebe příliš upozorňovali. Jsou velmi kreativní a umí využít své zdroje k nalezení originálních řešení problémů.

Věděli jste o Danielu Widlöcherovi?

Daniel Widlöcher je francouzský psychiatr, psychoanalytik a učitel. Specializuje se na poruchy učení, autismus a dětskou psychoanalýzu. Widlöcher byl zakládajícím členem Francouzské asociace biologické psychiatrie (AFPB). Vyučoval také na lékařské fakultě ve Štrasburku a vedl oddělení duševních chorob a mozku v nemocnici Salpêtrière.

Je autorem nebo spoluautorem několika knih o psychiatrii a psychoanalýze, mimo jiné „Le Jeu symbolique chez l’enfant“, „Psychiatrie“, „L’Enfant et sa psychose“ a „La folie ordinaire“. Widlöcher rovněž přispíval do několika odborných vědeckých časopisů. Daniel Widlöcher obdržel řadu vyznamenání, včetně ceny Charlese Foixe a ceny Henriho Ey v roce 1999 za své zásluhy jako psychiatr, psychoanalytik a profesor.

Bylo mi potěšením představit vám osobnostní test „Jaká je vaše oblíbená poloha vsedě? Vaše odpověď odhalí, jak se vyrovnáváte se svými problémy“.

Doufáme, že vás tento test pobavil a umožnil vám zjistit o sobě něco víc! Neváhejte se o něj podělit se svými přáteli a zítra se k nám opět připojte s dalším testem. Brzy se uvidíme!

 

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.