Vítejte » Psycho » Test osobnosti: Vyberte si svou květinu a zjistěte, jak rozvinutá je vaše schopnost ovládat emoce.

Test osobnosti: Vyberte si svou květinu a zjistěte, jak rozvinutá je vaše schopnost ovládat emoce.

Zajímá vás, jak moc máte své emoce pod kontrolou? Pokud ano, pak je tento test určen právě vám! Testy osobnosti jsou dobrým způsobem, jak se o sobě dozvědět více a lépe pochopit svou psychologii.

V tomto testu si budete muset vybrat jednu z pěti květin. V závislosti na výběru zjistíte, jak rozvinutá je vaše schopnost ovládat emoce.

© Udrzitelnyzivot

 

Osobnost těch, kteří si vybrali Květina 1

Ti, kteří si vybrali květinu 1, jsou velmi emocionální lidé. Jsou citliví, empatičtí a rozumí druhým, aniž by s nimi museli mluvit. Velmi dobře si uvědomují pocity druhých lidí a mají velkou schopnost lásky a porozumění.

Lidé, kteří si vybrali tuto květinu, si velmi dobře uvědomují své vlastní pocity a dokáží je snadno vyjádřit druhým. Umí rozpoznat a ovládat své emoce.

Osobnost těch, kteří si vybrali 2. květinu

Lidé, kteří si vybrali 2. květinu, jsou klidní a vyrovnaní. Mají tendenci přemýšlet, než začnou jednat, a jsou spíše racionální než spontánní. Tito lidé si bývají velmi dobře vědomi svých emocí, ale také se umí držet zpátky a zachovat si objektivní pohled na věc.

Velmi dobře si uvědomují pocity druhých a vědí, jak v dané situaci reagovat.

Osobnost těch, kteří si vybrali 3 květy

Ti, kdo si vybrali Květ 3, mají díky své skvělé intuici silné instinkty. Jsou velmi citliví na emoce druhých a vědí, jak se zachovat v každé situaci.

Tito lidé také dokáží rychle analyzovat situaci a najít rychlé řešení. Vědí, jak zvládat své emoce, i když mohou být intenzivní, což jim umožňuje udržet si kontrolu za všech okolností.

Osobnost těch, kteří si vybrali 4 květiny

Lidé, kteří si zvolili květinu 4, jsou velmi otevření k vyjadřování svých emocí. Nebojí se vyjádřit své pocity nebo názory, i když to pro ostatní může být někdy obtížné přijmout. Tito lidé umí své emoce ovládat a nalézat kreativní řešení problémů, se kterými se setkávají. Jsou schopni ustoupit a podívat se na danou situaci objektivně.

Osobnost těch, kteří si vybrali květinu 5

Jedinci, kteří si zvolili Květ 5, mají silný zájem o sebevyjádření a mezilidské vztahy. Tito lidé rádi komunikují s ostatními a sdílejí s nimi své myšlenky a pocity. Jsou velmi jemní, empatičtí a starostliví vůči ostatním a mají tendenci být tolerantnější než ostatní vůči sobě i ostatním. Mají velkou schopnost ovládat své emoce.

Věděli jste o Pierovi AULAGNIEROVI?

Piera Aulagnier byla francouzská psychoanalytička, která se narodila 19. března 1925 v Paříži a zemřela 3. ledna 2016 v Paříži. Byla jednou z předních představitelek lacanovské psychoanalýzy. V roce 1952 absolvovala Ecole Normale Supérieure na rue d’Ulm a byla členkou Pařížské psychoanalytické společnosti.

Specializovala se také na studium dětství a na toto téma publikovala několik prací, mimo jiné L’Enfant et les sortilèges (1969). V roce 2000 zahájila na Ecole Normale Supérieure cyklus přednášek s názvem „L’enfant et son discours“. Aulagnierová působila také na amerických univerzitách, včetně Harvardu a Yale.

Doufáme, že se vám tento test osobnosti líbil a zjistili jste něco více o tom, jak ovládáte své emoce. Tento test je pouze zábavný a nemá žádnou vědeckou hodnotu, ale jsme si jisti, že byl velmi zajímavý.

Neváhejte se o něj podělit se svými přáteli a podívat se na jejich výsledky! Připojte se k nám zítra při novém zkoumání našich stránek. Děkujeme, že jste dočetli až do konce!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.