Vítejte » Psycho » Test osobnosti: Vybraná lucerna prozradí, zda jste typ člověka, který dělá ukvapené závěry.

Test osobnosti: Vybraná lucerna prozradí, zda jste typ člověka, který dělá ukvapené závěry.

Testy osobnosti mohou být užitečným zdrojem informací, díky nimž se o sobě dozvíme více a pochopíme, jak komunikujeme s ostatními.

Testy osobnosti jsou určeny k posouzení psychologických rysů a charakteristik naší osobnosti. Mohou nám pomoci lépe pochopit naše silné a slabé stránky, identifikovat překážky, které nám stojí v cestě, a najít způsoby, jak je překonat. Jedním z nejoblíbenějších testů osobnosti je test čínské lucerny.

Test čínské lucerny je navržen tak, aby změřil vaši schopnost dělat ukvapené a unáhlené úsudky. Spočívá ve výběru jedné lucerny z několika možností a může poskytnout přesný údaj o vaší schopnosti činit rozumná rozhodnutí a vyhnout se nákladným chybám.

© Udrzitelnyzivot

 

Osobnost čínské lucerny #1

Lidé, kteří si vybírají první čínskou lucernu č. 1, jsou většinou velmi přemýšliví a racionální lidé. Přikládají zvláštní význam analýze situací předtím, než se rozhodnou.

Tento postoj jim umožňuje činit dobře informovaná a promyšlená rozhodnutí, což je velmi důležité pro vyvarování se chyb. Tito lidé jsou považováni za opatrné a metodické a často mají velké schopnosti úsudku.

Před rozhodnutím umí provést hloubkový průzkum a vyhnout se tak unáhleným úsudkům.

Osobnost za čínskou lucernou č. 2

Lidé, kteří si zvolí druhou čínskou lucernu č. 2, jsou často velmi kreativní a nápadití jedinci. Při rozhodování bývají flexibilní a příliš nelpí na tradičních názorech.

Jsou velmi otevření experimentům a dokáží nacházet inovativní řešení složitých problémů. Tito lidé jsou obecně považováni za optimistické, nadšené a sebevědomé. V případě potřeby umí ustoupit a vyhnout se ukvapeným soudům.

Osobnost za čínskou lucernou #3

Lidé, kteří si vybrali třetí čínskou lucernu č. 3, jsou často velmi otevření a tolerantní k jiným názorům. Tito jedinci jsou připraveni přijmout, že jejich názory nemusí být vždy správné, a nebojí se zkoumat nové myšlenky.

Jsou považováni za empatické, starostlivé a duchovní. Před rozhodnutím se umí od situace odpoutat a analyzovat ji, aby se vyhnuli unáhleným soudům.

Věděli jste o Charlesi Melmanovi?

Charles Melman, který se narodil 25. března 1926 v Paříži a zemřel 16. března 2016, byl francouzský psychiatr. Autor mnoha knih, který až do svého odchodu do důchodu v roce 1991 vykonával praxi v Hôpital Sainte-Anne. Byl také profesorem psychiatrie na lékařské fakultě v Paříži a ředitelem psychiatrického ústavu v Hôpital Sainte-Anne.

Byl jedním z průkopníků psychoanalytické a rodinné terapie. Ve své práci se zaměřoval na léčbu chronických duševních onemocnění a psychoanalytickou psychoterapii dětí. Studoval také mnoho aspektů lidského chování a pomáhal šířit psychoanalytické myšlenky ve Francii. Jeho inovativní myšlení pomohlo vytvořit novou vizi psychiatrie a změnit společenské představy o lidech s duševním onemocněním.

Děkujeme, že jste nás doprovodili na této cestě, na které si vyzkoušíte svou schopnost unáhlených úsudků. Doufáme, že se vám cesta líbila.

Nezapomeňte se o náš test podělit se svými přáteli a zítra se uvidíme u zbrusu nového testu na našich stránkách. Nezapomeňte, že tyto testy jsou určeny pro zábavné účely a neměly by být považovány za vědecky platné. Přeji vám krásný den!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.