Vítejte » Psycho » Test osobnosti: Zjistěte svůj osobnostní rys podle toho, jak držíte svůj šálek!

Test osobnosti: Zjistěte svůj osobnostní rys podle toho, jak držíte svůj šálek!

Chtěli byste se dozvědět více o své osobnosti? Testy osobnosti jsou efektivní a zábavný způsob, jak to zjistit. S tímto testem osobnosti můžete zjistit svou osobnostní vlastnost podle toho, jak držíte svůj pohár!

Na výběr jsou tři šálky kávy, z nichž každý symbolizuje jiný typ osobnosti. Který styl vám nejvíce vyhovuje? Zjistěte to pomocí tohoto testu!

© Udrzitelnyzivot

 

Obrázek 1: Dobrodružné startéry

Ti, kteří si vyberou první obrázek, jsou lidé, kteří hledají nové zážitky. Tito jedinci jsou vždy připraveni skočit do neznáma a riskovat. Jsou vášnivými zastánci, protože prokazují velkou loajalitu a oddanost těm, které milují.

Tito lidé mají velký smysl pro dobrodružství a rádi jsou neustále v pohybu. Vidí svět jako své hřiště a baví je objevovat nové možnosti.

Obrázek 2: Odhadci

Lidé, kteří si vyberou druhý obrázek, obecně zaujmou klidnější a přemýšlivější postoj. Snaží se objevovat svět kolem sebe pečlivým pozorováním a hlubokým dotazováním.

Mohou snadno ztratit pojem o čase, protože se tak soustředí na studium. Tito zvědaví hledači si velmi dobře uvědomují svět kolem sebe. Oceňují krásu malých věcí a cítí se hluboce spojeni s ostatními.

Obrázek 3: Průzkumníci

Lidé, kteří si vyberou třetí obrázek, jsou obvykle zvědaví a ochotní podstoupit vypočítavá rizika, aby viděli, co leží mimo jejich komfortní zónu. Tito jedinci se neustále snaží učit a zkoumat.

Mají velký smysl pro zodpovědnost, protože chápou, že některé věci lze dosáhnout pouze tím, že půjdou víc. Tito průzkumníci mají široký pohled na svět kolem sebe a vědí, že existuje mnoho různých způsobů řešení problémů.

Věděli jste o Marii Bonaparte?

Marie Bonaparte byla francouzská aristokratka, psychoanalytička a feministka. Narodila se v Saint-Cloud v roce 1882 a je vnučkou prvního římského krále a bratrů Napoleona Bonaparta. Studovala na univerzitě Sorbonna a získala doktorát z psychologie. V roce 1909 se provdala za řeckého prince George a usadila se v jeho hlavním městě, Athénách. Byla jednou z prvních žen, které byly zasvěceny do psychoanalýzy u Sigmunda Freuda ve Vídni.

Tento vztah se stal velmi osobním a ona byla léta intelektuální partnerkou Freuda. Marie Bonaparte byla také feministkou, která se angažovala ve věci práv žen a která založila několik feministických sdružení v Evropě.

Děkujeme, že jste nás doprovázeli v tomto zábavném testu! Pamatujte, že toto je pouze hra a výsledkům by neměla být přikládána žádná vědecká hodnota. Připojte se k nám zítra na našem webu a získejte nový test! Sdílejte tento test se svými přáteli a bavte se!

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.