Vítejte » Zprávy » Test rychlosti: Dokážete najít cestu, která zavede pandu do bambusového lesa? Dokažte to hned!

Test rychlosti: Dokážete najít cestu, která zavede pandu do bambusového lesa? Dokažte to hned!

Zlepšete své myšlení pomocí tohoto časově omezeného IQ testu.

Co je lepšího než puzzle ke zlepšení vašich vizuálních schopností a rychlosti myšlení! Dnešní IQ test je tedy vizuální hádankou, která bude simulovat váš mozek, vaši paměť a vaši přesnost.

Chcete změřit své dovednosti? Proveďte následující test!

Vizuální test: „Kterou ze dvou cest se panda dostane k bambusu?“ »

K vyřešení tohoto vizuálního testu budete muset být schopni tuto hádanku rychle a přesně analyzovat. Víme, že taková úroveň přesnosti si také zaslouží vysokou úroveň zaměření. Dokážete zůstat bez rozpaků při hraní této zábavné hry?

Následující obrázek představuje malou pandu, která marně hledá, kterou cestou se musí vydat, aby se dostala do svého bambusového lesa. Cesty před ním jsou skutečně tak propletené, že se již nemůže ocitnout v jeho stopách.

© Udrzitelnyzivot

 

Pak máte 15 sekund na vyřešení jeho problému. Najděte jedinou cestu, která ho dovede k bambusům.

Jakmile budete připraveni, můžete začít. Pozor, žádné podvádění jinak bude test k ničemu a výsledek bude zkreslený.

Teď jsi na řadě. Hodně štěstí !

Vizuální test: správná odpověď

Bylo těch 15 sekund vyhrazených pro váš mozek k vyřešení hádanky dne? Pokud ano, gratulujeme! Patříte k lidem s vysokým smyslem pro pozorování a vynikající rychlostí myšlení. Měli jsme podezření, že tyto silné stránky jsou pro vás užitečné každý den.

Pokud jste neuspěli v dnešním IQ testu, znamená to, že musíte dostatečně často stimulovat svůj mozek, abyste zlepšili své dovednosti.

Řešení

Cesta, kterou jste museli absolvovat, aby se malá panda dostala k bambusům, je první, vede pravou, nikoli levou uličkou, jak můžete vidět na následujícím obrázku.

© Udrzitelnyzivot

 

Věděli jste, že oční testy, které pravidelně nabízíme, jsou skvělé pro děti i dospělé? Ve skutečnosti pomáhají rozvíjet mozek a smysly dětí a pomáhají zlepšovat nebo udržovat kognitivní dovednosti dospělých.

Chcete, aby z vašich dětí byli malí géniové? Potřebujete udržet svůj mozek aktivní každý den? Neváhejte a najděte si na našem webu mozkovou výzvu. Je tu něco pro všechny chutě a všechny úrovně.

Nezapomeňte také pozvat své blízké, aby pomocí těchto zábavných her otestovali své myšlení a paměť.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.