Vítejte » Zprávy » Test zraku: Dokážete najít písmeno S? Jen dobří pozorovatelé to zvládnou v rekordním čase.

Test zraku: Dokážete najít písmeno S? Jen dobří pozorovatelé to zvládnou v rekordním čase.

Máte 15 sekund na to, abyste objevili skryté písmeno S a dokázali, že jste bystří pozorovatelé.

Chcete, aby váš mozek pracoval? Zabijte dvě mouchy jednou ranou a splňte tento vizuální úkol. S dnešní hádankou budete moci zůstat aktivní a stimulovat svůj mozek a zároveň otestovat své pozorovací schopnosti a vizuální dovednosti. Jste připraveni na tuto výzvu?

Vizuální test: „Najděte písmeno S skryté mezi čísly 5“.

Následující vizuální test je mimořádně podnětný a poměrně obtížný. Pokud chcete vyhrát, budete potřebovat soustředění a trpělivost. A použijte svůj orlí zrak, abyste se ujistili, že vám neunikne žádný detail. Zvládnete to?

Na následujícím obrázku máte před sebou stovky čísel 5. Na první pohled jsou v této várce pouze čísla 5. Na druhý pohled se zdá, že se jedná o čísla, která se na obrázku nacházejí. Kdyby tomu tak ale skutečně bylo, nebylo by této výzvy zapotřebí. Kromě mnoha pětek se na obrázku nachází také písmeno S. Vaším úkolem je ho najít. Máte na to 15 sekund.

© Udrzitelnyzivot

 

IQ test: správná odpověď

Obtížnost této vizuální hádanky je poměrně vysoká, takže ji dokázalo vyřešit méně lidí. Pokud se vám tedy podařilo najít písmeno S, měli byste být hrdí a spokojení, že patříte mezi nejlepší. Jsi dobrý pozorovatel! Výborně!

Pokud jste však hádanku nevyřešili, neznamená to, že jste špatní. Ze svého neúspěchu můžeš pouze vyvodit nedostatek soustředění a postřehu. Je také možné, že to bylo časem, který jste dostali. V tom případě musíte zapracovat na rychlosti myšlení a postřehu.

Správnou odpověď na tuto vizuální hádanku najdete níže.

Řešení

Písmeno S, které jste měli najít, se ve skutečnosti nachází na druhém řádku odspodu a na čtvrté pozici počítáno zleva. Bylo obtížné ho odhalit, protože má téměř totožný tvar jako číslo 5, a samozřejmě, aby bylo jeho nalezení ještě obtížnější, má stejnou barvu jako čísla 5. V tomto případě se jedná o písmeno S, které je na první pohled vidět.

© Udrzitelnyzivot

Líbil se vám dnešní IQ test? Pokud se vám tato výzva líbila, pozvěte své přátele a rodinu, aby udělali totéž. Sdílejte s nimi odkaz prostřednictvím svých sociálních sítí. A pokud máte chuť na další IQ testy, některé najdete na naší stránce. Neváhejte ji navštívit.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.