Vítejte » Zprávy » Vizuální hádanka: dokážete najít část kostky, která byla odstraněna? Máte 20 sekund.

Vizuální hádanka: dokážete najít část kostky, která byla odstraněna? Máte 20 sekund.

Otestujte svou logickou mysl a pokuste se najít chybějící část kostky.

Proč si nevyzkoušet tuto novou vizuální výzvu, která prověří vaše intelektuální schopnosti? Je to skvělý způsob, jak zábavnou formou pracovat na své mysli. Povzbudí vaši šedou kůru mozkovou a zároveň vám poskytne možnost rozptýlit se a odreagovat se mezi jednotlivými úkoly. Jediné, co musíte udělat, je dokončit kostku v časovém limitu. Pozor! Varujeme vás. Tato vizuální hádanka není zdaleka jednoduchá. Abyste uspěli, musíte do toho dát všechno.

Hra s kostkami: jaká jsou pravidla?

Na obrázku vidíte kostku s chybějící částí. Musíte ho doplnit tak, abyste vytvořili dokonalý pravidelný mnohostěn. K tomu stačí přidat jednu ze 6 minikubiček zobrazených na obrázku.

© Udrzitelnyzivot

 

Přesto si nemůžete vybrat náhodně nebo bez rozmyslu. K velké kostce se dokonale hodí pouze jeden kus. Kostka má zejména černé a bílé pruhy, které tvoří na každé její čtvercové straně jasně definovaný geometrický vzor. Právě tento detail hádanku komplikuje. Musíte najít část, která je v souladu s těmito údaji.

Aby byl úkol ještě obtížnější, stanovíme časové omezení. Do 20 sekund musíte najít správnou minikostku. Po uplynutí této doby se domníváme, že jste neuspěli.

Několik tipů, jak v soutěži uspět

Před zahájením odpočítávání vám doporučujeme se soustředit. To budete potřebovat, abyste mohli analyzovat obrázek a najít jeho logiku. Musíte pochopit, že se jedná o krychli se symetrickými tvary a liniemi. Jednotlivé čtvercové plochy se liší pouze barvou pruhů a pozadím. Pozorně si prohlédněte detaily a pokuste se sladit barvy. To vám usnadní hledání odpovědi.

Našli jste správnou odpověď? Zjistěte to níže

Přijali jste výzvu a konečně jste našli chybějící část skládačky? Gratulujeme. Určitě máte vynikající schopnosti vizuální a logické analýzy. Pokud vám však došel čas a neuspěli jste, není to problém. Správná odpověď je kus vpravo nahoře.

© Udrzitelnyzivot

 

Pokud vás tato hádanka nadchla, neváhejte se seznámit s našimi dalšími výzvami a osobnostními testy. Mezi inteligenčními testy a vizuálními úkoly si procvičíte spoustu věcí a ukrátíte si čas.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.