Vítejte » Brain teasers » Vizuální hádanka: Najdete žlutého hada mezi těmito banány do 10 sekund? Prokažte svůj pozorovací talent!

Vizuální hádanka: Najdete žlutého hada mezi těmito banány do 10 sekund? Prokažte svůj pozorovací talent!

Ověřte si svůj postřeh a zároveň se pobavte u této vizuální výzvy.

Existují různé způsoby, jak osvěžit svou mysl a udržet ji bystrou a pohotovou. Jedním z nich jsou mozkové testy. Tyto výzvy vás vyzývají k řešení hádanek všeho druhu, a to jak pro zábavu, tak pro posílení vašich mnohočetných kognitivních schopností.

V dnešním vizuálním testu vyzveme vaše pozorovací schopnosti a rychlost analýzy. Zvládnete tuto zkoušku? Je na vás, abyste to dokázali tím, že přijmete naši výzvu!

Vizuální test: „Kde je v této várce banánů žlutý had?

Viděli jste někdy žlutého hada? Pak poznejte zmiji Schlegelovu pomocí této vizuální hádanky. Tento majestátní, ale velmi jedovatý malý had se nenápadně vplížil do této várky banánů. Než se s ní setkáte, musíte ji nejprve spatřit.

© Udrzitelnyzivot

 

Abyste prošli tímto vizuálním testem, musíte hada najít dříve, než uplyne 10 sekund. Snažte se co nejlépe soustředit na detaily obrázku a nenechte se rozptýlit po 5 nebo 6 sekundách.

Jste připraveni? Spusťte stopky za 3, 2, 1, teď!

Pozorovací test: správná odpověď

Vizuální test, který jste právě absolvovali, využíval k měření vašich pozorovacích schopností obrázek trompe-l’œil. Z vašeho výkonu lze odvodit úroveň vaší zrakové koncentrace a zrakového rozlišování. Jak jste si tedy vedli? Řešení vám prozradíme níže.

Řešení

Žlutý had je dobře maskován na pravé straně. Na následujícím obrázku jsme ho zakroužkovali. Právě jeho hlavy jste si měli všimnout jako první.

© Udrzitelnyzivot

 

Zvládli jste test včas? Gratulujeme! Vaše úroveň vnímání je špičková. Máte také vynikající analytickou rychlost.

Našli jste hada, ale až po uplynutí 10 sekund? Pak musíte zapracovat na rychlosti svého vnímání a uvažování. Navštivte naše stránky a procvičte si analýzu a rychlé řešení našich vizuálních hádanek.

Nedokázali jste hada objevit ani po uplynutí času bez řešení? Doporučujeme vám pravidelně stimulovat svou mysl a oči, abyste je posílili.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.