Vítejte » Zprávy » Vizuální test: Dokažte, že máte dobrou zrakovou ostrost tím, že najdete kostku mýdla za méně než 10 sekund?

Vizuální test: Dokažte, že máte dobrou zrakovou ostrost tím, že najdete kostku mýdla za méně než 10 sekund?

Přijměte mozkovou výzvu dne a zkontrolujte svou úroveň pozorování!

Máte rádi vizuální výzvy? Chcete si vyzkoušet své vizuální schopnosti? Zde je vizuální hádanka, která vás jistě zaujme. Na první pohled snadný, tento vizuální test je naopak poměrně obtížný, pokud nemáte ty správné dovednosti. Zejména proto, že musíte uspět v daném čase. Myslíte, že to dokážete vyřešit?

Vizuální test: „Najděte kostku mýdla mezi těmito kachňaty maximálně za 10 sekund!“ »

Vizuální test níže je způsob, jak otestovat svou zrakovou ostrost a úroveň zrakového rozlišování. Takže zpochybníte svou vizuální pozornost, vizuální paměť a smysl pro detail. Radíme vám dobře se soustředit, abyste si nepletli oči jako mozek.

Jsi připraven ? Poté máte 10 sekund na to, abyste pozorně sledovali níže uvedený obrázek a našli kostku mýdla mezi všemi těmito předměty.

© Udrzitelnyzivot

Na tobě !

Vizuální test: správná odpověď

Uplynulo 10 sekund. Podařilo se vám najít kostku mýdla na obrázku nebo vás přemohl časový limit? Řešení této vizuální hádanky odhalíme níže.

Řešení

Mýdlo má stejnou barvu jako předměty na obrázku. Proto bylo těžké ji rozeznat. Zejména proto, že nápis SAVON, který je nahoře, může být zaměněn s předměty, pokud nejste dobře soustředěni. Ale když se podíváte pozorně, můžete ho snadno najít. Mýdlo je na obrázku vpravo. Na dalším obrázku jsme to zakroužkovali.

© Udrzitelnyzivot

 

Tak co, podařilo se vám tuto vizuální hádanku vyřešit? Pokud ano, gratulujeme! Máte dobrou zrakovou ostrost a vaše zrakové rozlišování je pravděpodobně stále dobře vyvinuté! Vyzvěte svůj zrak, abyste si tyto užitečné vizuální dovednosti udrželi ve svém každodenním životě.

Pokud jste v tomto vizuálním testu neuspěli, znamená to, že potřebujete více praxe. Neváhejte a podívejte se na naši platformu a najděte různé vizuální výzvy, které můžete přijmout, kdykoli budete mít volný čas pracovat na svém pozorovacím smyslu a rychlosti myšlení.

Také vás zveme, abyste tuto vizuální výzvu sdíleli se svými přáteli, kolegy a rodinou. Dejte jim tuto výzvu a společně uvidíte jejich úroveň vizuální diskriminace! Na našem webu také najdete další vizuální výzvy, které můžete dělat jako skupina.

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.