Vítejte » Vizuální test: Najděte zvíře ukryté mezi jelenem a loukou.

Vizuální test: Najděte zvíře ukryté mezi jelenem a loukou.

Vyzkoušejte si tuto novou vizuální výzvu: najděte skryté zvíře za méně než 15 sekund!

Tento vizuální test kombinuje užitečné s příjemným. Můžete se bavit hledáním zvířete ukrytého na obrázku a zároveň si vyzkoušet své smyslové a intelektuální schopnosti. Je to skvělá příležitost otestovat svůj zrak a soustředění. V prostředí luk, stromů a jelenů není snadné najít skrytý prvek. Navíc máte na její nalezení pouze 15 sekund. Pokud chcete zjistit, jak moc jsou vaše vizuální schopnosti dobré, pusťte se do toho.

Co musíte udělat v této vizuální výzvě

Cílem tohoto testu je najít pumu na snímku, který charakterizuje majestátní jelen stojící na louce s řadou stromů v pozadí. Na její nalezení máte 15 sekund. Během této doby věnujte čas kontrole každého detailu snímku.

Našli jste zvíře, které se skrývá v pozadí? Pokud ne, dejte si na její odhalení deset sekund navíc. Zvyšte své šance tím, že se dostanete do kondice. Měli byste se snažit soustředit tak, aby vaše koncentrace byla co nejvyšší. V případě potřeby se izolujte a vyhněte se všem formám rozptýlení, které by vás mohly rozptylovat. To vám umožní soustředit pozornost a zbystřit zrak. To vám usnadní rozpoznat, co je pravda a co ne.

Řešení: kde se puma skrývá?

I přes čas navíc jste kočku nenašli? To je v pořádku. Znamená to jen, že musíte trochu trénovat, abyste zlepšili své vizuální dovednosti. Mezitím vám nabídneme řešení této vizuální výzvy. To vám pomůže zjistit vaše nedostatky a to, co jste přehlédli a co vám zabránilo zvíře najít.

Puma splývá zejména s liniemi jeleního paroží. Na jeho hlavě je vidět nos, tlama a záhyby krku. Parohy jelena, které jsou umístěny na větvích stromů v pozadí, slouží jako oči, uši a obličej pumy. Je to velmi jemné. Abyste mohli tyto tvary rozeznat, potřebujete dobrý zrak.

Líbil se vám tento test? Neváhejte si projít naše sekce s dalšími vizuálními výzvami. Bude to příležitost, jak se ve volném čase trochu víc pobavit, ale především si vyzkoušet ostrost zraku a zbystřit. Cvičení vám jistě umožní absolvovat naše další testy ve stanoveném čase a proč ne, vyzvat své přátele a rodinu.

mm
O autorze, Daniel
S Udrzitelnyzivot se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.