Vítejte » Vizuální test pro EXPERTY Najděte 3 rozdíly a otestujte své dovednosti

Vizuální test pro EXPERTY Najděte 3 rozdíly a otestujte své dovednosti

Abychom udrželi mentální a vizuální agilitu aktivní, je třeba pravidelně trénovat mysl pomocí hádanek, výzev nebo vizuálních úkolů . Při této příležitosti bude nezbytná vaše trpělivost a zrak, abyste rozpoznali tři skryté rozdíly mezi skupinou myší a sýrů.

Vizuální výzva

V této nové vizuální soutěži musíte najít tři skryté rozdíly mezi dvěma obrázky, které znázorňují skupinu myší a sýrů. Na vyřešení tohoto úkolu máte časový limit 30 sekund, jste připraveni?

Najděte 3 rozdíly v těchto obrázcích myší a sýrů | cool guru

Tento koníček je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže se o něj můžete podělit se svými přáteli a rodinou, abyste co nejlépe využili svůj volný čas a zjistili, zda jste zkušený pozorovatel řešící drobné logické úlohy.

Řešení vizuální výzvy

Vzdáváte se? Odpověď je následující: Rozdíly jsou vyznačeny v kruzích, počínaje náplní jednoho ze sýrů, polohou uší jedné z myší a gestem jiné myši při jídle. Pokud úkol vyřešíte ve stanoveném čase, gratulujeme!

Zde vám řekneme, jaké jsou rozdíly | cool guru

Pokud tuto výzvu nezvládnete, vyzýváme vás, abyste pokračovali v tréninku s dalšími vizuálními výzvami, které pro vás MILENIO připravilo, a překonali svůj rekord.

mm
O autorze, Daniel
S Udrzitelnyzivot se snažím vybírat a nabízet vám ty nejlepší zprávy současnosti, a to jak o Qi a testech osobnosti, tak o denních zprávách. Každé ráno také zveřejňuji horoskop dne.