Vítejte » Zprávy » Vizuální výzva: otestujte své pozorovací schopnosti a najděte skryté ryby za méně než 10 sekund.

Vizuální výzva: otestujte své pozorovací schopnosti a najděte skryté ryby za méně než 10 sekund.

Je čas vyzkoušet si své schopnosti vizuální analýzy v tomto novém testu koncentrace.

Stejně jako v ostatních vizuálních testech i v tomto testu se hodnotí vaše pozorovací schopnosti. Bude také užitečné změřit úroveň vaší koncentrace. Na uvedeném obrázku musíte v časovém limitu najít skrytý předmět. Tento test zvládne pouze ten, kdo má dobré schopnosti vizuální analýzy. Pokud chcete zjistit, zda patříte do této skupiny, zveme vás, abyste se seznámili s pravidly hry a přijali výzvu.

Náš návod, jak tuto vizuální výzvu zvládnout za 10 sekund

Klíčem k úspěchu v tomto testu koncentrace je mít oči otevřené a věnovat pozornost detailům. Je totiž důležité mít dostatečně bystré oko, abyste dokázali rozlišit prvky skryté v obraze. Chcete-li mít co největší šanci na úspěch, věnujte přípravě dostatek času. Izolace v koutě a na klidném místě vám může pomoci uvolnit vaše nejlepší schopnosti. To vám může pomoci lépe se soustředit a především získat širší rozhled.

To vám usnadní skenování obrázku a nalezení skrytého objektu. Podívejte se také na fotografii čisté řeky a zkuste najít rybu, která se vlní mezi kameny. Na první pohled se to může zdát snadné. Na nalezení zvířete však stanovíme časový limit 10 sekund. Cílem tohoto omezení je posoudit vaši skutečnou úroveň soustředění, bystrost zraku a především schopnost reagovat pod tlakem (časový limit).

© Udrzitelnyzivot

 

Jaké jsou vaše výsledky?

Pokud se vám podaří najít rybu v časovém limitu, můžete být na sebe hrdí. To znamená, že máte velmi dobré analytické a vizuální schopnosti. Pokud ne, vyzýváme vás, abyste na tom trvali. Věnujte více času hledání skrytých ryb. Pokud nakonec na snímku nevidíte žádné formy života, není to problém. Odpověď vám poskytneme níže. Podívejte se na levou stranu obrázku. Můžete vidět fialové odlesky, které splývají s tvarem skal. Tohle je ta ryba!

© Udrzitelnyzivot

 

Myslíte si, že vizuální test byl obtížný? Nebojte se, měli jste na to schopnosti. Vy jste však nebyli v kondici. Abyste příště uspěli, doporučujeme vám, abyste se snažili a trénovali. Na našich stránkách máme více než jednu vizuální výzvu, která vám pomůže. Jejich postupné provádění je dobrým způsobem, jak trénovat oči a pracovat na úrovni koncentrace. Pokud tak učiníte, bude pro vás řešení tohoto typu testu snazší. Bude to také dobrá příležitost k zábavě.

 

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.