Vítejte » Horoskop » Zjistěte, která astrologická znamení budou mít letos v létě největší štěstí.

Zjistěte, která astrologická znamení budou mít letos v létě největší štěstí.

Léto je bezpochyby nejdynamičtějším ročním obdobím. Přesto bude pro některá znamení zvěrokruhu zajímavější a příjemnější, protože štěstí bude na jejich straně. Která znamení zvěrokruhu budou mít letos v létě největší štěstí? Zůstaňte s námi a dozvíte se to.

Která znamení budou mít v létě 2023 největší štěstí?

Býk

 

Sebevědomí a bujnost jsou na vaší straně, protože Jupiter pokračuje ve svém tranzitu vaším prvním domem identity. Zaujmete pozitivní a optimistický postoj k budoucnosti a zároveň necháte minulost za sebou. Tím z

abrnkáte na strunu nejen svému okolí, ale i sami sobě. Dávejte pozor na nespočet příležitostí, které se vám naskytnou, a využijte je naplno. Letošní léto bude vynikající pro cestování, poznávání nových lidí a zábavu. 6. června vstoupí Venuše, vládnoucí planeta ve znamení Býka, do čtvrtého domu, který je zejména domem. Od 22. července bude retrográdní a vy se budete zamýšlet nad aspekty svého života, které vám zaručují citové bezpečí. Nalezení odpovědi na tuto otázku vám umožní znovu objevit stav bezpečí, klidu a vnitřní stability. Nový příval odvahy vás přiměje znovu požádat o to, co potřebujete od svých osobních nebo rodinných vztahů.

Od 11. července se Mars – planeta aktivity – bude nacházet ve vašem pátém domě, domě potěšení. To vám dodá novou touhu užívat si života plnými doušky. Od 31. července slibuje štěstí trin vytvořený mezi Marsem a Jupiterem. Využijte každou příležitost a neváhejte riskovat, protože úspěch vás bude provázet bez ohledu na rozhodnutí.

Klidné léto plné vzrušení pro býky!

Lva

Letošní léto bude pro Lvy obdobím, kdy na sebe upozorní. Jupiter se nadále pohybuje ve vašem druhém domě, který souvisí s kariérou. Příslib zaručeného povýšení. Vaše stoupající reputace znamená, že budete konečně odměněni za tvrdou práci. Úspěch může přijít v podobě povýšení a kariérního postupu, stejně jako v podobě služebních cest nebo možnosti nového zaměstnání. Dne 19. června se Jupiter dostane do sextilu se Saturnem, což vám umožní vybrat si z řady skvělých příležitostí a plně sklízet plody svých úspěchů.

Retrográdní Venuše vás přiměje přehodnotit obraz sebe sama, který prezentujete světu. Je to skutečně vaše autentická osobnost? Léto 2023 vám nabízí příležitost k novému vzhledu. Dávejte si však pozor, abyste nic neuspěchali, jinak budete později svých rozhodnutí litovat. Možnost znovuobjevení sebe sama je svůdná, ale musíte se vyvarovat toho, abyste sebe i ostatní posuzovali pouze na základě vzhledu. Dne 15. srpna bude ve váš prospěch působit trin vytvořený mezi Marsem (ve druhém domě hodnot) a Uranem (ve druhém domě kariéry). Důvěřujte svým instinktům a neváhejte se pustit do nových projektů. Nové zážitky a jedinečná setkání vám budou klepat na dveře. Využijte toho naplno!

Profesní uznání a nový vzhled pro Lvy

Střelec

V létě 2023 si budete muset uvědomit svou hodnotu, protože Jupiter – vládnoucí planeta Střelce – bude pokračovat ve svém postupu vaším šestým domem, který odráží práci a zdraví. Pokud hledáte nové zaměstnání, hvězdy vám zaručují brzký úspěch. Tento trend se projeví i v osobní rovině. Buďte hrdí na přidanou hodnotu, kterou přinášíte do své práce, a sklízejte plody svého úsilí.

Vzhledem k tomu, že Venuše je letos v létě retrográdní ve vašem devátém domě, který je spojen s cestováním a transformací, věci, které vás uspokojují, brzy projdou změnou. Nemějte ve zvyku lpět na lidech, předmětech nebo zvycích. Dovolte změnám, aby se udály, aniž byste se jim bránili. Pokud jste například měli v létě nápad někam cestovat, ale najednou už na to nemáte chuť, příliš se nesnažte. Změny plánů vás nakonec mohou přivést a přivedou k něčemu lepšímu. Dne 31. července bude Mars v trinu s Jupiterem – ovlivní to vaši kariéru. Důvěřivý duch, který jste si osvojili, a odvážná rozhodnutí, která jste učinili, budou mít pozitivní dopad na váš veřejný obraz. Veškeré projekty, do kterých se pustíte, budou odsouzeny k úspěchu.

Střelci, nestavte se do cesty změnám!

Štír

Také Štíry čeká plodné období. S retrográdní Venuší ve druhém domě kariéry a Jupiterem v sedmém domě partnerství se vám nabízí prohloubit prospěšné profesní i osobní vztahy. Štěstí bude na vaší straně, pokud jde o veřejné mínění a obchodní partnerství. Váš obchodní um vás odmění jako nikdy předtím. Venuše vám však umožní urovnat si vlastní potřeby.

V osobní rovině očekávejte navázání nového vztahu. Zejména vztah, který vám dá pocit svobody a umožní vám lépe poznat sebe sama. Pokud již ve vztahu jste, budete připraveni udělat další krok: uzavřít manželství. Nebo možná na konci budete schopni identifikovat problém ve vašem vztahu a také způsob, jak ho vyřešit. Na druhou stranu léto některým Štírům konečně přinese odvahu laskavě a dospěle ukončit svůj nešťastný vztah. Přijměte situaci takovou, jaká je, a buďte si jisti, že vás v budoucnu čeká něco lepšího.

Trojice, kterou od 23. srpna tvoří Mars a Pluto, ve vás probudí vůdčí osobnost. Překážky, které se zdály nepřekonatelné, přehodnotíte a minimalizujete díky svému nadšení a sebedůvěře. Spolehněte se na svou intuici a budete odměněni.

Stabilita a úspěch po profesní stránce a vývoj na vztahové plantě pro štíry.

Nejšťastnější znamení zvěrokruhu štíra v létě 2023

mm
O autorze, Marie Černá
Ahoj, jmenuji se Sarah a jsem webová redaktorka už 5 let. Začala jsem svou kariéru v oblasti komunikace, kde jsem objevila svou vášeň pro psaní a tvorbu obsahu pro web. Poté jsem se rozhodla specializovat se na webové psaní a pracovala jsem pro různé společnosti a komunikační agentury. Psala jsem pro webové stránky v různých oblastech, jako je technologie, móda, zdraví a wellness a také jsem pracovala na projektech přirozeného zpětného odkazu, abych zlepšila viditelnost webových stránek ve vyhledávačích.